Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 16:08

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 31, 2007 22:37 
DM nima plačanih avtorskih pravic za noben kodirni sistem in tako so EMUji dost nelegalni. EMU obenem podpira in odpira raznorazne stvari.. kje je tu meja? Jaz je ne bom odkrival.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 31, 2007 23:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Mal trapaste se pa lahko delamo :) in ne omenjamo CS in tega da nimajo plačano - zakaj ap imajo konektor, kje ap piše, da je ta konektor nemanjen hlajenju??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 8:18 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
...se mi zdi da bi se lahko odprla ena nova tema za v raziskovalne namene - kaj kateri sprejemnik zmore- testiranje z vsemi sposobnostmi, :lol:
pa bi verjetno forum preklemansko zaživel :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 8:59 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Tone, ampak sam nažalost ne poznam sprejemnika z Viacessom, ki bi mi bil všeč, oziroma bi delal hitro in brez obešanja ( npr. Humax VACE + ). Pa ne mislim sedaj na dodatne možnosti, ki bi jih sprejemnik ponujal.
Ă

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 9:00 
Citiram:
DM nima plačanih avtorskih pravic za noben kodirni sistem in tako so EMUji dost nelegalni. EMU obenem podpira in odpira raznorazne stvari.. kje je tu meja? Jaz je ne bom odkrival.
Pri viaccessu ni točno tako, Pingvin.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:43 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
...se mi zdi da bi se lahko odprla ena nova tema za v raziskovalne namene - kaj kateri sprejemnik zmore- testiranje z vsemi sposobnostmi, :lol:
pa bi verjetno forum preklemansko zaživel :lol:
LAhko ja ampak jaz lahko dodam le to, da je vse skupaj ena sama pogrebšna - kar se mene tiče. Nimam več energije stalno nekaj srčat, dodajat, menjavat in ti vedno slabše dela. Vedno raje imam analogne antene z 9 programi, od prvega do zadnjega sem v nekaj sekundah (pri 3GHz P4 potrebujem za preklop iz enega na drug kodiran kanal več časa), potem pa ugasnem in kaj pametnejšega počnem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 23:32 
Citiram:
hvala :)

zdaj pa me zanima še kako se naštima kartico..... db 500s imam
Na hrvaškem satelitskem forumu imaš oddelek HRBOBO, on zlaga skupaj dobre image za dm 500...

Ta image downladaš, in ga z orodjem (FLASHWIZARD ali FW) enostavno naložiš preko mrežnega kabla.

Ko imaš delujoč gemini image, naložiš EMULATOR (lahko kar preko menija "blue panell", če imaž dreambox na internet povezan). Emulatorjev je več vrst, kateri od dostopnih dela z z to kartico nebi vedel.

Toliko za začetek, dalje se boš že znašel...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited