Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 5:49

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 81 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 59 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 25, 2004 13:13 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Po mojem okusu je najboljše takrat, ko ni programa, so samo statični oglasi, ampak je za podlago bojda radio Ognjišče :oops: . Kdo še rabi mp3 pa tako šaro, to je muska... :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 25, 2004 13:55 
Citiram:
No, mene pa zanima od navdušencev, kaj bi pa gledali na tem kanalu, da ga tako težo pričakujete na satelitu...=?
Kaj bi gledali.Sigurno vrtijo kakšen film.Mislim pa,da je pričakovanje glede TV3 na satelitu takšno zato,ker imamo slovenci tako malo satelitskih programov SLO1,SLO2,TV PIKA ...tu se pa konča :twisted:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 28, 2004 0:21 
WAITING........... tika,taka,tika,taka,tika,taka............... :D

:roll: še 3 dni pa bo Avgust :roll:

:arrow: že zamujajo CELIH 13 dni ! :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 03, 2004 9:34 
TV 3 :

Vse se čaka. Na CROATELU so mi rekli " da so dopusti " in da bo štart šele v septembru. Direktor TV 3 je novico potrdil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 03, 2004 22:26 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 17:45
Prispevkov: 200
Hehe, jaja direktor je rabu zdaj dnar za dopust, pa mu ni za financiranje v satelit... :lol:

_________________
www.wlan-sat.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka: TV 3 na Amos 4´W
OdgovorObjavljeno: To Avg 03, 2004 22:36 
Zivjo!
Pri nas v Kranju je TV3 izginil iz zemeljskega signala-mislim preko navadnih anten-cudno-da ni direktor prodal oddajnik, da si je lahko privoscil dopust :lol:
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka: TV 3 na Amos 4´W
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 04, 2004 14:52 
Zivjo!
Danes se mi zdi, da bi moral biti TV3 na satelitu-ker so bili 2-3dni odklopljeni-kar predvidevam, da so se selili se na satelit ali pa se motim-naj kdo pogleda ce je ze na satelitu. Pa zanima me, ce bodo na satelitu tudi oddajali s tako slabo kvaliteto zvoka (samo danes se mi zdi, da so ga izboljsali-ker pred 2-3dnevnim izklopom je bil zvok pomojem slabsi)?
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 04, 2004 21:07 
Ja tudi na NANOSU je bila včeraj " megla " najverjetneje je nekaj v povezavi z novim studiom na satelitu pa ne deluje še tako da ga ne iščite preveč.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 08, 2004 22:24 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 18:17
Prispevkov: 409
Govori se, da bo tv3 startal 9.8.2004(hrvaski forum), Bomo videli...... Ne vem zakaj se toliko pritozujete zaradi radia Ognjisce, vsak ima svoj okus in svoje zelje, pustimo moznost vsem za vse, saj nismo vec komunizmu.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 81 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 59 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited