Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 9:18

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 75 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 58 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Via 3.0
OdgovorObjavljeno: Če Feb 08, 2007 20:29 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Tudi jaz sem mnenja, da noben ne ve, če bojo vsi UCAS sprejemniki znali prebaviti 3.0, saj mislim, da ga zaenkrat še nihče ne uporablja. Zato pa, kdor je pametno kupil, je kupil CI sprejemnik, za Kaona in Clarketecha sem siguren , da prebavita original Viacess CAM.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka: To pa, to ...
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 09, 2007 22:40 
Saj imam rad humor, ampak ta izjava da v dobre komercialne TV postaje spada A kanal!!??
A ja, saj res. Dannyjeve zvezde, filmi 6. razreda, reklame(v glavnem čistila) itd. Zaradi takega programa bi res menjal sprejemnik, seveda če novega dobim zastonj.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: To pa, to ...
OdgovorObjavljeno: So Feb 10, 2007 0:39 
Citiram:
A ja, saj res. Dannyjeve zvezde, filmi 6. razreda,
Sedaj si pa v sedmem :lol:

No shit...ne moreš menda resno trditi, da je RTV SLO boljša kot A-kanal ??? :shock:

Ne moreš ga primerjat z BskyB...ostani na tleh :!:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 10, 2007 9:25 
Citiram:
hrvaškem forumu v zavetrju tujcev in tujega jezika pljuvaš po našem.
Kakšnem zaveterju že ? Mislim, da imam tam enak nick, poleg imam tudi podpisano da sem iz slovenije. Torej ne gre za nobeno skrivanje.
Citiram:
Hotel sem ti tam odgovorit, ampak sem se premislil, ker sem vedel, da boš nadaljeval tu.
Tu sem začel, tam pa je bila samo opazka v smislu humorja, nekateri to razumejo.
Citiram:
ne razumem pa tebe Tomba s kakšnim gnevom se spravljaš nad to to ubogo našo televizijo
prvič: naša RTV ni niti malo boga, kljub temu da dela zanič, ali nič.
drugič: gnev je prelahka beseda, da bi lahko opisala moje mnenje o RTV.

Gre vendar naš denar, ki se porablja za ******
Legenda : *****glej spored od RTV :twisted:
Citiram:
Neprijetno mi je bilo ko sem te bral in priporočam kakšno oddajo si pa le oglej (in predvsem poslušaj in razumi) tudi na RTV SLO.
Glede osebnih menenj in psihoanaliziranja drugih preko interneta:
Tega ima ta forum že popolnoma dovolj, zato se v ta nivo debate ne bom vključeval, kljub temu da sem bil osebno napaden. Sploh forum temu ni namenjen.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: To pa, to ...
OdgovorObjavljeno: So Feb 10, 2007 13:43 
Citiram:
Saj imam rad humor, ampak ta izjava da v dobre komercialne TV postaje spada A kanal!!??
A ja, saj res. Dannyjeve zvezde, filmi 6. razreda, reklame(v glavnem čistila) itd.
Ne pozabi, da kmalu prihaja Big Brother :lol:


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: So Feb 10, 2007 15:09 
Ne bom pluval po naši nacionalki,so še vredu oddaje,ki se jih spača gledati.Pred leti sem nabavil svoj prvi sat.sprejemnik,ki je bil znamke -(izpeljanka Humax-a).Nabavil sem tudi viacces modul rev.1.0.Pozneje sem prav tako imel Humaxa vacci 5300 z integriranim (vgrajenim ) kodirnim sistemom.
Ker v našem kraju ni bilo moč dovolj kvalitetno spremljati zemeljski signal,so mi prišli iz RTV oddajniki in zveze zmerit signal.Sklenil sem z njimi pogodbo o sat kartici in jo tudi dobil.Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 10, 2007 23:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ma brez veze, čemu bi šla SLO na nek najsodobnejši sistem (bojda odporen celo na CS), ki bi ji delal težave, že nekaj časa je pa večidel FTA, ostalo pa v najbolj razbitem sistemu - ni logično.
Morda se pa kdo iz nas tule norca dela. No ja, nekaj se pa le dogaja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 11, 2007 0:09 
Mah kaj bo RTVSLo kodirana v kakem najsodobnejsem sistemu, 2-3 kanala ?
tv koper, rtv slo 1 in 2 :) ?

mene ce vprasas, najboljse bi bilo da zakodirajo DZRS v POWER VU!, :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 15, 2007 13:48 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
methos ne pretiravaj...atlantski znanstveniki pac nimajo caza za vsako oslarijo :lol:

jaz pa upam, da bo sla v nek super duper sistem in da bom dobil kartico :) Potem pa se lahko boljse pogajamo ;)

_________________
In and Out


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 75 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 58 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited