Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 5:02

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 483 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 649 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 25, 2004 21:06 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Evo pika tv ima se frej za 8 programov,pa nobeden noče na satelit iz ex yu kot so A1,Citel,Tv art,KiSS tv, Net tv,Atv,itd......?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 25, 2004 22:50 
:nono: Tisti satelit je povsem ½out½.Najboljše,da prisatelitajo na 13°V ali pa 16°V.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 25, 2004 22:58 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Jaz bi bil čisto za to, da bi bili vsi naši kanali na isti poziciji. Vseno, ali je to Amos ali Hellas ali pa Hot Bird.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 25, 2004 23:25 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
LinkoSat ne zlorabljaj tega smeška :nono: , to imamo moderatorji in Admini ra uporabnike kurcat :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2004 0:11 
hmmmmmmmmm......................


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2004 7:21 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
No ja, nekaj podobnega sem napovedal na drugi strani decemberskega Telstarja. Nekaj insiderskih informacij pač imamo, saj smo zastopniki za kar nekaj programov, ampak je pa res, da gre za grozno konspiracijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 26, 2004 7:38 
Tone :

HRT sam nima z informacijami o paketu nikakršne zveze. Podoben paket smo skušali štartati na RTV Slovenija, Globecastu Pariz ter provajderju ASCO ( TV Pika ). Žal brezuspešno. Prav vesel sem da je v zadevo zagrizel..... :roll: :oops:

Vito

p.s. Ko sem vaše predstavnike za programe spraševal o vključitvi nekaterih programov v paket smo dobili odgovor da ni možnosti za to. Očitno zaslužijo dober denar pri kabelskih operaterjih pa se jim jebe za ostalo. Kajti vse je možno. Le govoriti moraš z lastniki programov in ne zastopniki.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 29, 2004 7:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
HRT-ja pri tem jaz nisem omenjal :!:

Kar se pa tiče naših, pa ima Sibila čez samo kabelski del, ko gre za satelite pa nimamo nobene ingerence. To, da Sibila ni hotela sodelovati pa ne vem če je rez, če upoštevaš, da s(m)o bili lani na OiV v Zagrebu prav zaradi tega, kar se sedaj kuha. Da bi šli v Zagreb, v Lj. se pa niti pogovarjati ne bi hoteli :?: :?: in to za isto stvar.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 29, 2004 10:55 
No gospoda ( sedaj se ne spomnim njegovega imena ) sicer pa mislim da z ženo delata skupaj sem spraševal o možnostih da Animal in podobne kanale vidimo v paketu, pa je dejal da to žal ni mogoče. Da zastopajo programe samo za kabelsko. No saj je vseeno važno da se premika... :wink:

Vito


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 483 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 649 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited