Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Maj 11, 2024 20:51

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Sestanek - zbiramo prijave
OdgovorObjavljeno: To Apr 06, 2004 18:24 
Glede na to, da je veliko Vas izrazilo željo, da bi se nekaj premaknilo glede mnogokrat omenjenega EX YU paketa in ste nekateri neposredno imeli v mislih kakšen sestanek in določitev ciljev ipd., bi bilo najbolje, da bi se kakšna zadeva končno realizirala v tej smeri.

Skratka, vse prijave od Vitota, zvezdana in vseh ostalih, ki so zainteresirani, imajo ideje, vizijo najbolje da pustite svoje maile ali kaj podobnega, pa se kaj končno realizira.

Moj mail: bigmoviepix@bigmoviepix.com
David!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 06, 2004 18:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Finance, to je problem :!: :!:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 06, 2004 18:31 
Se strinjam, ampak gre ravno za to, da se entuziasti zberejo/mo, naredijo/mo dejanski načrt, nekaj variacij in se gre iskat financerje... kot je nekdo že rekel, če si sam prepričan v zadevo in jo znaš pravilno predstaviti investitorju..... ne vem zakaj ne bi zadeva stekla v nekem zglednem roku


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 06, 2004 21:23 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
a gremo u konrada pa nabaumo dele za svoj satelit ;) sej soncne celice majo...vir energije za nas entuziaizem ;)

ps: se samo hecam :idea:

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 06, 2004 21:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Pa u Merkator po kišto pira
Tud jest se s'm hecam


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 06, 2004 23:08 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kišta pira? Sem za :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 07, 2004 11:28 
Pozdravljeni vsi,
torej, nekaj idej o SLO/Yu paketu je padlo, interes sigurno obstaja ampak, zdi se mi, da je pri nas vseh nekako premalo zagona, da bi se stvari lotili; konec koncev to razuemem, kajti večina nas dela še druge stvari in smo nekako obremenjeni z vsakodnevnimi aktivnostmi, tako, da je čas problem. Sicer pa sem mnenja, da se stvari ni dobro lotiti, če nisi v njih 100%, kajti nesmiselno je nekaj začenjati, potem pa delaš na pol. No zakaj to govorim, govorim iz dejstva, da je potrebno za izpeljavo takega projekta najti skupino ljudi, ki bo resno pristopila k stvari in, ki bo v to vložila ne le 100% svojega časa in znanja ampak še več. Glede na moje kratko sodelovanje v forumih, ter amaterskega "ukvarjanja" s problematiko SAT TV v Slo in Ex Yu sem prišel do spoznanja, da je nekako najbolj doma v teh vodah Vito, stvari strokovno dobro pozna, no vprašanje je glede na to, da ga ne poznam, ali je dober organizator, vodja, da bi se lahko stvari lotil na profesionalen način. Seveda je potrebno imeti denar, žal brez njega nič ne gre, kako denar pridobiti, kje ga dobiti; hja to je res kar praviš trotlbobn, če nekdo nekaj hoče ni ovire, ki bi ga ustavila, da to doseže, torej tudi denar se da dobiti oz. nekoga, ki bi v tem videl smisel, konc koncev interes ( reklama, zaslužek, pomembnost,... ). Mercator - Jankovič, ne vem, mogoče, a zdi se mi, da ni edini "Slovenec", ki lahko pri tem pomaga, res pa je to, da je mogoče v tem trenutku najbolj podjeten, ustvarjalen in se z nezadržno naglico širi s centri Mercatorja po vsej Ex Yu - že to je mogoče njegova prednost! No, če ni on se, da najti še koga drugega, mogoče oz. sigurno je še "Abramovičev", zakaj pa bi mogla biti ta oseba sploh iz SLO.

No zaključek mojega nalaganja; Vodja, tim, cilj, iskanje vlagateljev, izdelava projekta, dogovori - pogodbeni z vlagatelji, izvedba projekta, zaključna fešta ob uspešni realizaciji projekta in na koncu dobiček, ki si ga delijo vlagatelj in njegovi družabniki! Hm, kako vse zgleda enostavno na papirju, vendar,.... Menim, pa da bi bilo pametno se o stvari pogovoriti in jo razsčistiti, mogoče za začetek kar preko foruma, če pa se ugotovi interes, dobijo ljudje se s stvarjo resno gre naprej; sestanki,......


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 07, 2004 22:17 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Jest podpiram Tehničnega, ker to bo tud edina v prakso izpeljana stvar :wink:

LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 07, 2004 22:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Jaz vam dam eno stran v reviji, nekdo naj gre pa do Graha, ker on to sceno najbolje pozna, ga mal pobara in lahko nastane en člančič. Vito tudi pozna cene in interes po Yugi, tako da bi lahko naphali skupaj toliko informacij, da bi se nam zasvitalo ali imamo sploh kaj šans.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 07, 2004 22:43 
Tudi s g. GRAHOM sva debatirala v tej smeri 2-3 ure na PIKI.

Problem je samo v $$$$.

Nihče od providerjev si ne upa v to.... ( RTV SLO,OIV,GLOBECAST,ASCO )

Kot prvo je treba najti Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited