Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:37

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: TV Pink 3
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 09, 2012 13:19 
Odsoten

Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:56
Prispevkov: 96
O tej televiziji je kar vse potihnilo... Kako jim gre, so govorice, da se prodaja grški Antenni Group resnične?

V intervjuju s Filijem v včerajšnjem Žurnalu sem bral, da naj bi TV Pink 3 v starostni skupini 18-49 let zadnji petek v avgustu po gledanosti prehitel TV SLO2 in skoraj dosegel TV SLO1, kar le ni tako slab rezultat. Sicer še vedno precej zaostaja za POP TV, kar mi je ob njihovem programu precej čudno.
:D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 09, 2012 13:33 
Odsoten

Pridružen: To Okt 11, 2011 19:17
Prispevkov: 149
Mene pa bolj zanima kaj se bo zgodilo s podjetjem Pink S. Nekaj sem bral, da je podjetje pozvalo upnike k konverziji terjatev. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 13:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Spoštovani,

Podjetje Medias, ki je izdajatelj programa Tv Pink 3, po prehodnem šestmesečnem obdobju od prevzema frekvence slovenskega Pinka, iz blagovne znamke umika ime Pink, tako da bo s četrtkom, 20. 9. 2012, nov in končni naziv medija TV3 medias.

Zato vas vse, ki objavljate naše sporede, naprošamo, da zamenjate star logo z novim, ki je v priponki, ime Tv Pink 3 pa z imenom TV3 medias. V kolikor je ime predolgo, lahko uporabite tudi samo TV3.

Najlepša hvala za razumevanje in objavo!


Tako kot do POPove kraje BRIA nisem imel razumevanje ga nimam tudi do teh kradljivcev imena ...
Hvala za razumevanje :lol:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 15:09 
Citiram:
Spoštovani,

Podjetje Medias, ki je izdajatelj programa Tv Pink 3, po prehodnem šestmesečnem obdobju od prevzema frekvence slovenskega Pinka, iz blagovne znamke umika ime Pink, tako da bo s četrtkom, 20. 9. 2012, nov in končni naziv medija TV3 medias.

Zato vas vse, ki objavljate naše sporede, naprošamo, da zamenjate star logo z novim, ki je v priponki, ime Tv Pink 3 pa z imenom TV3 medias. V kolikor je ime predolgo, lahko uporabite tudi samo TV3.

Najlepša hvala za razumevanje in objavo!


Tako kot do POPove kraje BRIA nisem imel razumevanje ga nimam tudi do teh kradljivcev imena ...
Hvala za razumevanje :lol:
Kaj pa je bilo narobe s POP-ovim imenom BRIO?
Drugače pa: vidimo kako so zviti. Zdaj bodo vse pripravili do tega, da bodo mislili, da gledajo tv3. Jaz bi jim takoj vzel licenco.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 15:32 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
ja kaj le, najprej so izginili iz zemeljskih pol so pa še v plačljiv paket ga dal... ma ko jih šljivi :lol:
samo sprenevedanje in mutenje...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 15:49 
Citiram:
ja kaj le, najprej so izginili iz zemeljskih pol so pa še v plačljiv paket ga dal... ma ko jih šljivi :lol:
samo sprenevedanje in mutenje...
Lep vikend tudi tebi ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 16:16 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Citiram:
Citiram:
V kolikor je ime predolgo, lahko uporabite tudi samo TV3.
Zdaj bodo vse pripravili do tega, da bodo mislili, da gledajo tv3. Jaz bi jim takoj vzel licenco.
Še najhujše je pa, da oni sploh ne bodo uporabljali samo "TV3" brez "medias". Druge pa nagovarjajo, da lahko uporabijo samo "TV3". Tako oni ne naredijo nič narobe. Tisti, ki bo objavljal ime TV3 brez medias, tako kot ga ima zaščitena "stara TV3", jih lahko pa dobi po prstih. Kot da bi jaz nekomu dovolil voziti avto, ki ni moj ;)

Drugače pa ne verjamem, da se jim zaradi imena dvigne gledanost. Za gledalca je najpomembnejša vsebina. Pa seveda nizka pozicija v listi programov. Te pa nimajo zaradi imena, ampak zato, ker so pač eden od malo slovenskih FTA programov z relativno "polnim" programom.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 17:24 
Odsoten

Pridružen: To Okt 11, 2011 19:17
Prispevkov: 149
Jaz mislim da je to spet en manever. Pink SI je v prisilni poravnavi in v primeru mogoče vrnitve na televizijske zaslone, bojo mogoče zakupili novo televizijsko frekvenco.

G. Umer si želi imeti TV3. Tako ga bo dobil. Pa še če se zares zgodi da se Pink SI vrne, gledalci bojo vsaj vedeli katero televizijsko postajo gledajo - TV Pink 3 ali TV 3 ali Pink SI.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 14, 2012 17:54 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Tudi, če ne.....


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited