Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 4:35

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: cmc
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 20, 2005 19:43 
jaz sem naročnik see more paketa,ampak v začetku sem lahko spremljal ta program,sedaj pa mi že kar nekaj časa piše da je program kodiran.Pa tudi program hallmark nima slo podnapisov.Skratka razočaran sem nad tem paketom :evil: Upam,da se bo kaj spremenil v slo in dobimo tudi mi svoj paket na satelitih. :P


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 21, 2005 7:09 
Med drugim tud jaz že kar nekaj časa čakam na SLOVENSKO ponudbo saj sem dobil občutek da Hrvatje ne upoštevajo naših pripomb v bistvu čakam da se bo LASTOVKA TV pojavla na dolenjskem koncu ker imajo bistveno boljšo ponudbo programov kot pa seemore.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: seemore
OdgovorObjavljeno: Če Jul 21, 2005 19:38 
res je žalostno,da slovenci še nimamo nobenega paketa na satelitu.Naprimer Albanija ali pa Bolgarija so Dokaj nerazvite države pa imajo na satelitu kar nekaj paketov,So pa tudi bistveno bolši od naših južnih sosedov.Meni ko poteče pogodba z seemore jo sigurno ne bom podaljšal. :x Ja saj res kaj je z Lastovka tv.Bo kmalu vidna na dolenjskem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 23, 2005 13:21 
Ja, tudi jst imam občutek, da nas vsi prehitevajo...eni po levi, druugi po desni :cry:...itd


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 24, 2005 17:11 
Mi ni jasno,zakaj se ta kanal tko imenuje,zakaj ni npr. Hrvatski muzički kanal,sej itak sam hrvaško muzko gor vrtijo :? ...verjetno pač tko bolj "zveni".


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 24, 2005 18:07 
Citiram:
Ubrisani Nevin je hinavsko odprl temo med izbrisanimi in se vsaj po moje že norčeval iz vsega tega poimenovanja z incialkami
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=4627
:lol: :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 24, 2005 19:28 
Zdaj pa mi spet deluje cmc :I:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 25, 2005 15:27 
Citiram:
Ubrisani Nevin je hinavsko odprl temo med izbrisanimi in se vsaj po moje že norčeval iz vsega tega poimenovanja z incialkami
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=4627
J*** ga,tud tak morajo obstajat,je vsaj forum tako bolj zanimiv... :)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited