Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Maj 13, 2024 16:54

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: To Sep 06, 2005 11:58 
Podaljšal bi pogodbo z seemorom za 6 mesecov ,zanima me kje to lahko storiš in kako,ali to gre preko interneta ali se je potrebno obrniti na naše pooblaščene prodajalce.Od seemora verjetno ni za pričakovati kakšne položnice. Poskusimo še za 6 mesecov mogoče bo kaj novega čeprav je upanja zelo malo saj se jim še to podira kar je bilo do sedaj :(


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 06, 2005 12:06 
Ja kje si pa kupil kartico?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 06, 2005 12:12 
pooblaščeni prodajalec


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 06, 2005 12:56 
In zakaj njemu ne rečeš, da skleneta aneks?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Podaljšanje naročnine
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 11, 2005 22:28 
Mi smo pooblaščeni za prodajo pa vam žal ne znam dati točnega odgovora. Aneksov nimamo, saj naj bi oni strankam poslali obvestilo o izteku naročnine in možnost podaljšanja. Reči je eno narediti pa drugo...enostavno smo po šestih mesecih kasirali vse stranke. Na Seemoru-OIV so mi svetovali, da naj stranke podaljšajo preko interneta. Mojih strank jih več kot 50% tega ne uporablja, ostalih 40% pa ne zaupajo plačilu preko interneta. Oni bi dali kar nam denar, vendar mi nimamo pooblastil za podljševanje. Poleg tega pa so ti preko interneta zaračunali še kartico ( kot da si nov naročnik) v višini 7,2 EUR
Naj povem, da je naša provizija ( ampak samo prvič, ko se sklene pogodba) 10 EUR/pogodba in še to nam ne plačajo mesece in mesece ( po pogodbi je 30 dni)

To delamo zgolj iz spoštovanja do naših strank saj bi v nasprotnem primeru že zdavnaj zapakirali vse kartice in jih poslali nazaj. Poleg tehničnih problemov s podnapisi tudi sam organizacijski del žal ne funkcionira. Vsi tisti, ki te vrstice berete obvladate internet in zato pojdite na stran www.seemore.com in tam podaljšajte, pa si boste naredili veliko uslugo samemu sebi in vašemu zastopnike, ki je uradno končal z vami takrat, ko so vam kartico prvič uključili. Sem pa nekaj vplačil opravil z moje privatne Eurocard in moram reči, da ni bilo nikakršnih težav. Stranke so vključili cca: 2-3 dni po plačilu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 12, 2005 10:05 
:? :? :? :shock: :shock: :shock:


Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 12, 2005 11:27 
http://www.seemore.si/DEFAULT.ASPX?SID=84

Klikneš na podaljšanje pogodbe in rešeno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 12, 2005 20:36 
jaz sem šel kar v Zagreb plačat in sem dal 53.40 eur.bistveno ceneje je kot da plačaš prek interneta.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 12, 2005 22:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited