Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 20:00

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 9:39 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: So Jan 02, 2010 20:14
Prispevkov: 254
Tudi zaradi nove Googlove politike je med prvomajskimi prazniki spletna trgovina ANTENE prešla na vzporedno mobilno verzijo. Pa je šlo nekaj prostih dni deluje pa nekako. Več o tem na http://www.antene-zupancic.si/wp/blog/m ... ne-online/

Slika

_________________
Matjaž »»»»»


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 11:53 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: So Jan 02, 2010 20:14
Prispevkov: 254
Še nič zlonamerno v razmislek vodilnim in ustvarjalnim Telstarovcem https://www.google.com/webmasters/tools ... redi.si%2F

Slika

_________________
Matjaž »»»»»


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 17:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Tenk yu veri mač... še nisem se odločil kako naprej... v glavi mam pa to že nekaj časa, da je treba vsekakor marsikaj narediti drugače...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 20:55 
Odsoten

Pridružen: To Feb 08, 2011 20:25
Prispevkov: 1140
Kraj: Ravne na Koroškem
janton kar se tiče foruma raje omogoči tapatalk

_________________
Slika


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 21:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ne spomnim se, da bi mi bila katera spletna stran v mobilni verziji sprejemljiva, pa praktično vse delam na tablici ali telefonu. Vsi jih tako oskubijo, da postanejo neuporabne. Podobno je z mnogimi Android aplikacijami.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 22:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Gugl je pač big boss in se lahko dela norca kaj in kako... sicer pa ni noben problem narediti tako stran...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Maj 12, 2015 22:46 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: So Jan 02, 2010 20:14
Prispevkov: 254
Janton problem ni naredit mobilno stran, problem je če recimo -gledam na svoj primer- moraš naredit vzporedno aplikacijo, ki je vezana na isto bazo in preklapljaš med verzijami kadar hočeš. Po možnosti imaš še vse skupaj staro nad 10 let z vsemi možnimi modifikacijami. Problem so v prvi vrsti slike in pa SEO optimizacije in redirect preusmeritve , ki smo jih veselo v zadnjih letih vnašali v PC verzije. Sam sicer velikih napak v klasični verziji nisem delal, imam pa probleme s tabelami, ki sem jih vnašal v opis artikla. Primer tam je širina tabele 50 % sprejemljiva v mobi verziji, pa gre za polovico pokončnega telefona., kar je hudo neukusno. Ja kar precej sem se namučil in izmozgal, da sem to navidez skromno stvar v teh dneh postavil.

Tehnični @ se strinjam , da nekateri precej oskubijo strani, sploh če gledaš takšne kot so rumene Novice ali pa 24 ur, kar pusto je ker ne letajo pasice. Sam imam vse kar je potrebno za nakup. Opisi niso okrnjeni, celo Faq sem obdržal. Tudi express paypal prijavo in plačilo sem prenesel, čeprav na twiterju delaš reklamo za pirate, ki se hudujejo, da bodo blagajne pokopale slovenske podjetnike, sploh mlade startupe, ki uporabljajo takšne plačilne inštrumente kot je paypal. Sam ne vidim nobenega problema v tem, pač ko dobiš plačilo s paypalom izstaviš račun in ga boš potrdil na Fursu kot tistega z gotovino. Drugače je za tiste, ki ne nameravajo izstavljat račune.Tudi sedaj ko so virtualne blagajne štejejo vsa plačila s kreditnimi karticami kot tista z gotovino in se računi po izpisu ne smejo več brisati ali popravljati na škodo države. Skriva pa paypal veliko drugih stvari, ki so specialne za našo zakonodajo in banke, od davčnih nemogočih neživljenskih pravil do zakompliciranih poti kako do svojega denarja, ki ga imaš na računu ...tako da bom raje tiho, ker v naši ureditvi nikoli ne veš če delaš prav in kdaj udari po tebi.

_________________
Matjaž »»»»»


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 13, 2015 2:00 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ne moreš delat FURSovih pildkov za vsako prodano Android aplikacijo za 1,5€.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 13, 2015 8:25 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: So Jan 02, 2010 20:14
Prispevkov: 254
Ali pač. Red je tak pa čeprav nesmiseln.in s tem izgubljamo znanje in vsesplošne koristi od tega Tudi Lidl proda za šalterjem samo en jogurt ali črpalkar ene zvečilne in jaz spojko. Si kdaj videl kakšne so računovodske tarife za obdelavo oziroma knjiženje enega dokumenta? Pa ni važno kaj piše gor ali je to 50 centov ali 1000 eur. Kar poglej tega naključnega. 4 eure po dokumentu? Kje so pa ostali dokumenti elektrika, dobava, ..... Vem, enostavno pač bodo šli zaradi tega v tujino. Hoteli smo tako in sedaj imamo kar imamo

Slika

_________________
Matjaž »»»»»


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 15, 2015 22:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Odpreš poseben PayPal samo za prodajo in pošlješ mesečni obračun na FURS.
Ne pa da najbolj nematerialno prodajo izenačijo z gotovino.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited