Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 13:11

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: juventus
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 09, 2004 8:53 
_666kb_EXE .......vse za alkohol a
:D :D :D :D :D :D :D :D :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 09, 2004 9:08 
@_Dreambox_master.Še več vse za notranji mir.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 10, 2004 9:59 
Odsoten

Pridružen: Ne Apr 18, 2004 9:58
Prispevkov: 67
_666kb_EXE če se ti gre za pir, pejd v laško, je skoz 0.5 v zraku :lol:

zdej ko bo pivo&cvetje so pa tko vodo odklopli, pa samo še pir teče po ceveh :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 10, 2004 21:18 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Torej moram kupiti sky-ev tv!!!( firma kot npr samsung ke ga mam zdej ne?)!!!
TV ni problem, rabiš škatlo kot recimo videorekorder in eno 60cm antenco pa 1 kabel do antene.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 10, 2004 23:00 
Citiram:
_666kb_EXE če se ti gre za pir, pejd v laško, je skoz 0.5 v zraku :lol:

zdej ko bo pivo&cvetje so pa tko vodo odklopli, pa samo še pir teče po ceveh :lol:
Enkrat sem bil tam,v cvetju...Ostajam pri U*i*o*,ena od stvari,za katero obstaja najmanjša možnost,da se spremenijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 14, 2004 23:16 
Zdej sm si zrihtu enga, da bo to lah dubu, sam sm pa bil na uradni strani sky tv in so velike mesečne naročnine naprimer zato ke jz rabm(calcio televizija) je 40 eurov pol maš pa še komplete, sky tv za filme, sport tv, calcio tv!!! Calcio tv se da nabavt sam če vzameš še za filme pa za, sport v glavenm pride me 40 eurov na mesec, kaj to bom mogel plačevati če nabavm? 666 kb-exe glede tega tv.ja ke si napisu 59 eurov to ubavm in to je to al kaj? Ke tm ni te ponudbe de bi nabavu program samo za šport pa dobiš tv!! No s v glavenm važn de mi kdo pove al bom mogal plačevat naročnino ke se mi zdi rahlo previsoka!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 15, 2004 9:38 
Te ponudbe se spreminjajo,če se aboniraš zdaj začneš plačevati šele septembra naročnino.Dejstvo pa je da so dogodki,kot neki wrestling,kjer bo samo ena oddaja na ppv 10euro.Najbolje,da se informiraš v tisti pooblaščeni trgovini,kjer bo pogodba podpisana.Jest se sponim,da je bila kombinacija: superpremium+calcio 1tantum: 59euro sprejemnik+ 50euro kartica z aktivacijo + 15 euro pogodba ostalo pa je naročnina ta je bila 55euro na mesec.Pogodba se je sklenila za dobo dveh let in se automatično podaljša ,če stranka ne da odpovedi tri mesece pred iztekom v priporočenem pismu z povratnico ozirona ob osebni pisni vročitvi z potrdilom,oziroma če sky ne more zagotoviti sprejema in stranka na podlagi strokovnjakov to dokaže(to je bilo praktično možno samo pri zemeljskem sprejemu tele+,kjer se je zaradi močnih interferenc in slabega signala ,v hribovskih krajih to dogajalo,da je včasih slika bila,včasih pa se je dekoder "zgubil",oziroma je odkodiral sliko ne pa audia.)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 20, 2004 13:05 
Samo, če men on to kup tm v italiji, komu bodo prihajale položnice za plačilo, on lahko da moj naslov ke jz sem z okolice Kranja, torej nimam stalnega bivališča v ITA!!! Kaj bo on mogu dt svoj naslov?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 20, 2004 21:31 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Pogoj pač je da moraš met Italijansko državljanstvo.Normalno pa bo tvoj kolega sklenu naročniško razmerje in račun bo on dobil.kak se bosta potli zmenla je pa druga štorja.Za tujino zaenkrat naročniška razmerja še ni mogoče skleniti,razen na Hrvaškem............vprašanje kak majo oni to zrihtano in pa če je sigurno.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited