Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 14:49

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 3:37 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 16:46
Prispevkov: 44
Gizmo…
V glavnem za posrat! Ti je ratalo ni kaj! Me nasmejat…. :D
Najprej mi prosim razloži preko koga si testiral SKY UK? No,saj tudi ni važno verjetno je bila to kakšna ekskluziva za Slovenijo…
Zanima me tudi kako si prišel do teh sočnih primerjav Sky Italija, Polsat, Premiere…Verjetno v tistem tednu,ko je bil Sky Italija dosegljiv piratsko in si letel kupit modul+titanium(ampak sej ni važno-saj si gledal potem 1 mesec zastonj!!!) Premiere programe si pa verjetno spremljal v kakšni nemški trgovini,ko si se vračal iz Oktoberfesta(zastonj itak) Polsat je pa itak zakon!(predvsem vse te možnosti izbire jezika) Po objavi sodeč imaš tudi motor in verjetno 250cm anteno(vse zastonj..Itak!!)
Glej Gizmo,po tvoji objavi sodeč imaš dobrega sponzorja,kateri ima posluh za vse tvoje »pametne« nakupe ampak enkrat,ko boš malce odrasel in ne boš hrepenel le po hitro premikajočih se slikicah na Discovery kanalih oz. na tvojem BRalpha in hotel tudi dodelati svoj nivo izobrazbe ti svetujem,da si nabaviš original(ni potrebno Sky) in uživaš.
Ti povem,da reklame sploh niso moteče še posebno če veš,da ti po koncu teh ne bo zmanjkalo slike…
Aja, daj mi prosim napiši kaj se ti v tem trenutku izpiše na ekranu,ko obrneš anteno seveda in preklopiš na Viasat Sport 3-na primer?? :cry:
PPV? Plati Pa Vidi

Lp Jaka

_________________
Pace SKY UK DIGIBOX
DM500
RtvSLO or.card
TechniSat Digit MF4-T+NeotionMPEG-4 (DVB-T)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 7:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Nehajta no, okusi in obvladovanje scene so različni in ne mi kle delat razdora, ko pa nas je itak za enega Fičota kot so napisal nekje drugje.

Bi raje videl, da kdo od vaju kaj napiše za revijo. O Sky-ju smo zadnjič pisali, ko so uvedli OpenTV (ali kaj je že), to pa je bilo pred leti. Najraje bi videl da oba, enega damo na levo, drugega na desno stran - upam, da se bosta vsaj glede tega zmenila.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 10:09 
Jaka,tepček sem,ker ti sploh odgovarjam.By theway v Nemčiji še nisem bil in tudi ne bom šel tja!Zanimivo pa,da da nisi mogel zanikati non-stop reklamnega nadlegovanja.Res čudovit ta sky,ni kaj.

@_Tehnični:Strinjam se ,ta debata je za posrat,zato zdaj ploskam
tistemu razkošnežu,ki si,sKY UK,končno lahko privošči.
Pa naj tudi drugi vedo,da je on nekaj posebnega in boljšega :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 22:14 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 16:46
Prispevkov: 44
Živijo!
Res je ta forum namenjen ljudem,ki bi radi izvedeli nekaj več in to,da nas je malo in da se še mi prcamo med sabo res nikamor ne vodi…Ampak kaj, ko človek ne more mimo nekaterih dejstev.. Moj namen ni bil nekomu nekaj dokazovat »jaz imam,ti nimašÂ« ampak enostavno napisat svoje mnenje in odgovorit tipu na vprašanje kje lahko zadevo nabavi…

In potem je prišel nekdo…

V glavnem na vsa vprašanja o SKY Uk (kje se lahko nabavi,kako deluje in moje osebno mnenje o programu in novih reklamah se lahko vedno obrne na mene)

Lep pozdrav vsem skupaj! Jaka

_________________
Pace SKY UK DIGIBOX
DM500
RtvSLO or.card
TechniSat Digit MF4-T+NeotionMPEG-4 (DVB-T)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 22:26 
hvala za odgovor...jaz sploh ne dvomim da je paket ok ampak je trenutno nedostopen beri predrag.....LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 22:32 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 16:46
Prispevkov: 44
O ceni se 100% strinjam z tabo! Razen,če res nekoga poznaš ki živi v UK,kjer se Pace sprejemnik ob sklenitvi pogodbe dobi zastonj(drugače pa posredniki zaračunavajo preveč).....Lp

_________________
Pace SKY UK DIGIBOX
DM500
RtvSLO or.card
TechniSat Digit MF4-T+NeotionMPEG-4 (DVB-T)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited