Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 23:34

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Analogno za digitalno
OdgovorObjavljeno: So Okt 06, 2007 18:05 
Odsoten

Pridružen: So Feb 10, 2007 18:04
Prispevkov: 26
Rad bi zamenjal star analogni satelitski sprejemnik za digitalnega. Sedaj imam sprejemnik firme echostar sr-70vc. Ker pocasi ze pesa bi ga zamenjal.
Sem bolj "zelen" na tem podrocju, zato sem se odlocil, da vprasam tukaj za kaksen nasvet.
Moje zelje pa so: Da zamenjam oz. kupim digitalni sprejemnik in tudi digitalno glavo, "taler" imam premera 100cm.
Zanima me tudi, a ti novi sprejemniki vsi podpirajo tudi premikanje "talerja" s satelitskim motorjem? Je kaj vazno katerega imas oz. ali je potrebno kupiti vse v kompletu?
Razmisljam tudi, da bi kupil glavo z dvema izhodoma. Kako potem to izgleda, ce imas taler na motorju in gledata dva hkrati in vsak bi rad spremljal na drugi poziciji? :)

Mi lahko prosim kaj svetujete? Vsem se ze vnaprej zahvaljujem za pomoc. :)

Lep pozdrav! :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 06, 2007 18:29 
motor in dva uporabnika ne gre skupaj ... lahko imas dvojne glave, ali celo stirojne .... ta 4 uporabnike .... odvisno kaj bi sploh rad ... ce ne mislis placevat kaksnih narocnin potem je en fta sprejemnik in monoblock dovolj ... torej sprejemnik za zastonj kanale in glava za 2 satelita .... lahko pa motor... dane skoraj ni sprejemnika, ki ne zna motorja furat ... goto x ... to nucas ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 06, 2007 20:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 07, 2007 17:16 
Vse je odvisno kolko si pripravljen dat pa kaj hočeš gledat. Kar se tiče satelitov ti je hotbird nuja, astra in eutelsat w2 sta zelo pomembna satelita tukaj se ti ne splačat šparat, priporočam pa ti tudi thor zaradi 2 pomembnih paketov. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 07, 2007 20:00 
Citiram:
priporočam pa ti tudi thor zaradi 2 pomembnih paketov
Katerih in kako ju boš dekodiral?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 08, 2007 8:10 
Digitv Croatia in Serbia
http://www.lyngsat.com/packages/digi.html te programe sem imel v mislih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 08, 2007 9:06 
.....pozabljaš na Digi Tv Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 08, 2007 12:08 
Nisem pozabil, samo hrvaški in srbski Digi Tv so meni zanimivi, ostali so bolj tako...stvar okusa.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 13:13 
Odsoten

Pridružen: So Feb 10, 2007 18:04
Prispevkov: 26
Zanima me še nekaj. Slišal sem, da je večina kanalov na digitalni satelitski zakodiranih. Da npr poročila so odkodirana, ko je pa potem kakšen film ali šport je pa zakodirano. Mene zanimajo (trenutno) samo kanali, ki jih imam sedaj na analogni (RTL, SAT 1, DSF, ...).
Je to res?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 13:52 
Tile, ki si jih napisal na koncu, in še mnogi drugi, so FTA. Tudi z odklepanjem mnogih ni prav velikih problemov. Trenutno!!! Na drugih forumih se tudi o tem govori bolj sproščeno.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited