Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 18:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 18 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 12, 2011 23:21 
Citiram:
Citiram:
Samo, da malce razložim ozadje
Najprej si pozabil dodati stavek:
Otresel sem se naftalina, ker zaradi svojega sebičnega interesa nenadoma spet bogato pišem po forumu.
OK, ni problema, bom pač nehal!
Ampak le toliko:tudi "sebični interes" pomaga, da kak forum sploh živi in v odgovorih na "sebična" vprašanja se najde tudi za druge kaka koristna informacija.
Tistim, ki se vam ni bilo težko trudit z mojimi sebičnimi vprašanji, se lepo zahvaljujem, ostalim pa se oproščam za nadlegovanje!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 12, 2011 23:54 
Saj mi je čisto vseeno za tvojo plemenito prizadetost ali pa ne.
Kar piši.Prej, ko boš dobil ustrezne infose, hitreje se boš spet umaknil v karanteno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 13, 2011 11:47 
Ni nobene potrebe!Se bom pač urco več pomudil na netu, pa bo! :wink: Pa še gužve ne bom delal tule! :)
Da pa ne bom izpadel kot popolni zajedalec, pa posredujem primer konfiguracije 8 LNB na 4 receiverje.Predvidevam, da gre v Novi Zelandiji podobno kot pri nas!Fantje tam bi mi verjetno tudi ne odrekli kakega dodatnega pojasnila!
http://www.mythtv.org/wiki/MultiLNB_Switch_Setup


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 13, 2011 19:39 
Morda utegne še koga zanimati:
http://satlex.us/en/4participants.html


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 13, 2011 19:49 
Vidiš, toliko kombinacij v zadnjem linku, pa nobena Mirko za tvoje zahteve, želje in užitke.. Boš moral poseči kar po varianti za 8 ali več vtičnic


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 13, 2011 22:08 
Ne, bom stvar reduciral!Bo šlo kar z 8 na 4.Je itak več kot dovolj, le na Totalovem sprejemniku bo pač 1 tuner ostal neizkoriščen, kar pa seveda ni problem.Več kot dveh v primerni konfiguraciji itak človek ne rabi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 13, 2011 23:19 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Vzemi 4 komade 10 vejnih swičev, ki prijema na komande za motor in ti ostaneta še 2 satelita.
Vedno lahko dodaš peti sprejemnik, na katerag spelješ recimo samo en satelit ali akrkoli pač, si bolj svoboden.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 14, 2011 20:15 
Hvala za nasvet!
V bistvu se sicer sam na sebe jezim zaradi lastne neracionalnosti!Nekaj se izgovarjam na Total sprejemnik, a v bistvu se niti ne spomnim, kdaj sem sploh gledal od naših kanalov kaj drugega kot poročila na TV1, kar pa itak dobim tudi na DB! :oops: Da ne govorim, da plačujem še 22€ mesečne naročnine za Totalov paket!
Včasih rabim takole iskati mišlenja tudi zato, da malce sam razmislim o stvari in se izprašam ali res vse to rabim.
Pod črto pridem do tega, da mi je v bistvu dovolj VU+ Duo, pa 4 satelitske pozicije! :idea: Torej strašno enostavna stvar!Ampak potem si je seveda težko priznati, da ti stvari pač hodijo odveč! :x
Verjetno pa nisem edini, ki se mu to dogaja!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 18 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited