Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Maj 21, 2024 14:49

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: A je lahko to kaj narobe.....
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 31, 2004 2:01 
Zivjo!
Mene pa samo nekaj zanima-recimo nalozis program za gledat satelitsko in gres potem recimo enkrat noter in ker si pozabil prej registrirat kodeke, ti javi eror in kliknes ok in gres ven.....zdej me pa zanima, ce potem program v celoti odstranis (programa ni treba nalozit ampak ga samo nekam razsirimo z rarom-pa ga odstranis potem samo tako da izbrises njegovo mapo). In potem ko sem ga odstranil, ga samo se enkrat na novo nalozim in dela. No sedaj me zanima, ce ko na tak nacin odstranis program ali lahko ostane se kaj od programa v racunalniku oz. se kaksne napake, ker prej nisem registriral kodekov....ko je potem na novo nalozen-ali lahko se od prej, ki ga nisem dobro nalozil se kaj ostane od starega programa, kljub temu da sem izbrisal mapo....?
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 31, 2004 9:01 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 31, 2004 9:04 
Zgleda da si me narobe razumel-ta program ki sem ga nalozil je treba namestoinstalacije samo razsirizi z rarom na disk, potem pa ga samo zazenes in more delat. Ce ne registriras tistega grafa al kako se ze rece ni slike in napise eror. No pol mi je pa napisal eror in sem to mapo celotno izbrisal, ponovno zagnal racunalnik, registriral graf in sel v program pa dela vse ok. Samo zanima me, ce lahko se od prej ko mi je program zaeroral kaj napak ostane v racunalniku, da bi mi lahko sedaj kaj nagajal?
lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 31, 2004 9:08 
:oops:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited