Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Maj 13, 2024 3:02

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 14, 2009 13:25 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
RC = release candidate


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 23, 2009 6:02 
[quote]Danes, 22. oktobra 2009, je izšel težko pričakovani Windows 7, ki se je po vseh napovedih in predčasnih preizkusih sodeč Microsoftu zares posrečil. Pozitivni odzivi prvih preizkuševalcev in poročevalcev se že kažejo tudi na (skorajda) prodajnih številkah: Windows 7 je postal izdelek z največ prednaročili v spletni prodajalni Amazon.com doslej. Prekosil je celo knjižno veleuspešnico Harry Potter in Svetinje smrti (izvirno angleško Harry Potter and the Deathly Hallows), ki si je rekord lastila doslej. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 19:01 
Fajn tale Win7 res. Meni je včeraj izbrisal 1,5 TB veliko particijo z vsemi backupi na disku, ki ga ne bi smel niti pošlatat. Sebi zamerim, da pri instalaciji Win7 na nek čisto drug disk, prvega nisem fizično odklopil. K sreči je bila to EXT4 particija, katero sem z nekaj švicanja restavriral. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 19:53 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Pri vsaki takšni napaki moraš najprej sebe vprašat, kako se ti je mudilo pri instalaciji. Kar tako ti sistem ni povozil particije. Verjetno ti je šlo vse v prvo particijo, ki si imel na voljo.

Po dveh mesecih uporabe Final verzije sem s samim sistemom do sedaj zadovoljen. Je pa samo izvajanje na ravni Vista SP2, kar ta sistem tudi je.

_________________
Sony Bravia 46W3000, Philips DVP720SA/02, Sony QS780, WD TV Live, ZX Spectrum
-----------------------------------------
Najbolj uĹľivam ob televizijskem programu, ko zmanjka elektrike. Program se popravi 1000%.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 20:06 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
@Pingvin,
In verjetno je bilo tako:
- There are partitions on disc; do you want to delete: YES
- Windows will create new partition: YES
- Windows will now format disc; all data will be lost: YES
ali kaj podobnega, kar se običajno dogaja takrat "ko se mudi"


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 21:25 
Nista resna...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 21:47 
Podobno je bilo temu scenariju http://www.tomshardware.com/forum/428-6 ... an-install spomnim se tudi, je naredil eno neko rezervno particijo, tko k ta tukaj razlaga 100MB in takrat win7 tudi nekaj opozori, da bo po potrebi kreiral neke particije (jest mu nism nč reku da naj..) in takrat je otišlo u kurac nekaj... ko sem se drugič lotil inštalacije mi pa ni naredu te tako imenovane rezervne particije. Možnost, ki jo dopuščam pri tem je ta, da sem na disku kjer sem instaliral win7 imel narejene 4 primarne particije (5 ne gre) (boot,/,home,swap) in, da je tu šlo kaj narobe, ampak v nobenem primeru, NOBENEM, se ne bi smel dotakniti ločenega HDDja z mojo POMEMBNO EXT4 particijo....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 21:53 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Možno je, da si imel takrat preden si potrdil, da gre naprej, osvetljeno ravno nezaželeno particijo. Za Windowse je linux format nezaznaven, zato verjetno ni kompliciral.

_________________
Sony Bravia 46W3000, Philips DVP720SA/02, Sony QS780, WD TV Live, ZX Spectrum
-----------------------------------------
Najbolj uĹľivam ob televizijskem programu, ko zmanjka elektrike. Program se popravi 1000%.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 21:59 
Slika

v tej kombinaciji je bilo brez problema.. sam sem predefiniral vse particije in se mu je uspelo naložiti na eno samo brez, da bi kaj razturil okoli :)

če bi se win začel nalagati na particijo katero je podrl, jest svojih podatkov nikoli več ne bi videl..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 25, 2009 22:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
@Pingvin,
In verjetno je bilo tako:
- There are partitions on disc; do you want to delete: YES
- Windows will create new partition: YES
- Windows will now format disc; all data will be lost: YES
ali kaj podobnega, kar se običajno dogaja takrat "ko se mudi"
Moraš pa res biti tik pred koncem, da se tule zakvačkaš, razen če potrjuješ na pamet, brez da bereš.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited