Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 2:02

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Dec 02, 2004 10:51 
Zivjo!
Mene pa zanima, ce se da v linuksih dodat DVDju podnapise (pa da so ščž notr). Ce kdo ve naj prosim pove kako dodat in katere programe rabim in kater program je potem najboljsi za zapect na DVD?

Sedaj bova s frendom nalozila Debian ali pa Gentoo-katerga bi mi pa bol priporocal za take stvari?

Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 02, 2004 10:59 
Pa se tole-sedaj v windowsih delam vse v programu DVDlab pro-pa sm na uradni strani videl tole:

DVDlab pro
OS: Windows 98/NT/2000/XP
Linux (WINE)*

To poj pomen da so je za linux tudi dvdlab pro in da v njem vse enako naredim kot pa tukaj v windowsih :D ZAKON....samo ali za ta dvdlab pro potem rabim kaksen dolocen linux a lahko katerega koli?

Samo zakaj je potem za downloadat samo .exe koncnica-setup za dvd lab pro-a je .exe-to pol ne bi delal v linuxih ?
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 02, 2004 12:21 
tist wine je emulator za lx, ki ti emulira winse ...potem lahko laufas karkoli od winsov ....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 02, 2004 12:36 
aja a pa se to pol kej pozna-tko da bi kej slabo program naredil al pa da bi do kaksnih napak prihajalo-al pa da bi dalj casa delal film-a deluje 100% dobro brez tezav?
Kater program je pa najbolsi za kopiranje DVDjev-tidi kopiranje originalnih na navadn DVD me zanima in potem se za pect DVDje iz diska iz image datotek-od clona, alokoholca... image datoteke pa to?
Lep pozdrav


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited