Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 21:44

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 10, 2008 16:24 
Sem nabavil ATA WD 80GB z 8 mb predpomnilnika tako kot si mi svetoval, ker bi bilo tistih slabih 8 GB verjetno premalo za optimalno delovanje. A bodo sedaj uredu kr tiste particije ki jih bo priporočalo pri nameščaju linuxa gor? Kako maš ti razporejeno na tvojih 160 GB? A je še kakšna stvar, ki si mi jo mogoče pozabil povedati pa bi mi koristila pri optimizaciji xboxa za HD? Najlepša hvala za vso pomoč. lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 18:27 
Sem poskusil vse in se pozanimal na glavnem svetovnem forumu o xboxu kjer mi je dal odgovor celo moderator. Končna ugotovitev XBOX 1 ne zmore 720p v codecu h264. Vse verzije xboxa so enako močne. Novejši XBMCji celo bolje podpirajo h264 od 2.01 final. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 19:44 
1-še zmeraj trdim isto.
2-50€ si porabil, ker nisi verjel tvojemu xbox forumu.


The Rock.mkv

Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 19:53 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
KLANT ima tako porihtan xbox doma. A misliš da je sanjal da mu dela 720p. ??? Dogovorita se in se zapelji do njega saj ne živi tako daleč od Nove gorice cca 70km v eno smer in ti bo on porihtal. :I: So ljudje, ki jim je življenjsko poslanstvo pomagati sočloveku.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 20:02 
Citiram:
KLANT ima tako porihtan xbox doma. A misliš da je sanjal da mu dela 720p. ??? Dogovorita se in se zapelji do njega saj ne živi tako daleč od Nove gorice cca 70km v eno smer in ti bo on porihtal. :I: So ljudje, ki jim je življenjsko poslanstvo pomagati sočloveku.
Tale post je napisal dreamboxer, brez moje odobritve.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 20:08 
Saj sem mu že predlagal, da mu ga prinesem pa ni hotel. No sedaj Klant če imaš voljo za mi ga poštimat ti ga lahko prinesem pa ti še plačam za vložen trud. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 20:32 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
[quote="sat-lover"]Saj sem mu že predlagal, da mu ga prinesem pa ni hotel. No sedaj Klant če imaš voljo za mi ga poštimat ti ga lahko prinesem pa ti še plačam za vložen trud. Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 20:46 
Ma nisem mu ponujal nobenega plačila takrat (mam shranjeno sporočilo), sam vprašal s kje je, da bi prinesel mu xboxa njemu ker sam nimam dosti izkušenj z nalaganjem stvari nanj. No Klant če rabiš karkoli ti prinesem če mi hočeš še vedno pomagat?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 20:56 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Ni mi jasno, kako lahko navaden Xbox predvaja HD filme, saj je notri 700MHz Pentium 3?!? To ni niti od daleč dovolj hitro za kaj takega.

edit: Ah, vidim, da je bilo že omenjeno ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 26, 2008 21:02 
Citiram:
Ni mi jasno, kako lahko navaden Xbox predvaja HD filme, saj je notri 700MHz Pentium 3?!? To ni niti od daleč dovolj hitro za kaj takega.
Moramo biti pazljivi in specificirati o kakšnih HD govorimo. 720p rabi manj moči od 1080i in veliko manj od 1080p. XBOX ma notr 733mhz P3 in 64mb pomnilnika to je res. Saj meni tudi ni jasno kako lahko predvaja 720pje h264 ampak kot bi rekel special agent Fox Mulder; I want to believe. Zato prosim Klanta če mu lahko prinesem xboxa v optimizacijo, da se prepričam na lastne oči.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited