Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 0:54

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 46 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 31, 2004 10:23 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Za to sem napisal "V info" in nisem nič komentiral ne Infosata, na Telstara. Kar se tiče testov: Test tistega Technisata je bolj ali manj reklama za sprejemnik, tistih 48 sprejemnikov z diskom pa niso stestirali, ker je bil tisto samo pregled (piše MarktĂĽbersicht). Test sem predlagal Telstaru. :)
Sem se pa zmotil nekje, za Stronga je samo predstavitev firme, stestiran pa je bil takoj na naslednji strani Quali-TV QS 10801R (HDTV sprejemnik) Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 31, 2004 10:24 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Janton, tabele so na Lyngsatu in jih ne rabiš objavljati. Tako kot zdaj delaš je čisto OK.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 31, 2004 10:51 
Se je pa po pomoti podvojil novičič o Primiere, stran 90 in 92.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 19, 2005 9:23 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
Na forumu je bilo že dosti govora o reviji zato sem si jo želel ogledat, in kot pravi gorenc sem poslal maeil če obstaja kak reklamni ali pač starejši izvod revije. A do danes -po dveh dneh še nisem dobil odgovora. :?:
Sem pa isti dan kupil revijo, pa je res bolj žalostna; :(
Pa ne šimfam ampak a ne bi bilo v redu če bi notri objavljali tudi nasvete tako kot na forumu, osnovne napotke pa tudi testi ali pa navodilo montaže za telebane bi bili v redu, pa kam naj ljudje obrnejo antene da bo kaj pametnega, vsaka druga hiša ima sat., pa mal reklame po lokalnih časopisih za revijo - saj je verjetno ceneje kot pa v velikih časopisnih hišah.
Ogromno ljudi ima še analogne sisteme morda tudi njim kak nasvet kaj kupiti v digitalnem svetu, nagrada zlati sat. komplet- nekaj takega kot je v monitorju,...ne vem saj je mogoče kaj takšnega že bilo ker prej nisem spremljal te teme, a vidim da je tukaj še veliko rezerve
Tudi nakup antene in njen test bi bil lahko hudo dober članek- saj vem da bo!!
Pa morda reklama za kakega sponzorja (morda pinosat za ugoden nakup preko trajnika za tak komplet z montažo ali brez) ne vem kako se to njemu "splača" seveda ne takšna cena.


Morda sem napisal kakšno bedarijo a to je pač na hitro iz glave in kljub vsemu bom še vsaj nekajkrat revijo zagotovo kupil. :wink:


Pa vsem en lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 19, 2005 9:37 
Zivjo!
Vsi tako jamrate po dolgem in po ces-tolk kolikor ste sedaj ze tukaj napisali bi bil ze za en mini clanek.......malo pomislite :? zakaj pa nebi vi napisali enega clanka ali pa se kaj vec - se pa samo kregate kaj je dobro in kaj slabo - seveda je tukaj vec slabega kot dobrega-v tejle temi.
Meni je revija cisto vsec....kar tako naprej 8) ker je to edina revija v sloveniji in ne sme se ta "umreti" Da o forumu ne govorim-ZAKON JE!
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 19, 2005 9:55 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
mislim da je bil naš (moj) namen kako izboljšati popestriti in revijo narediti boljšo in bolj znano, NE PA UKINJAT TEGA NIHĂ


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 46 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited