Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 19:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 30, 2004 14:27 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kakor logika hoče. Ni ekonomično naslavljati 2 milijona ljudi, ko boš morda dobil iz tega 50 naročnikov za 500 tolarjev mesečno. Drugače je pri Merkatorju ali renoju - tisoči ljudi za milijone ali 100 000 ljudi za par jurjev tedensko.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 30, 2004 14:34 
Poleg tega dvomim v učinkovitost reklam,posebno slovenskih,kjer je večina togih in nedomiselnih.Nasploh imam radio raje izključen ,kot bi poslušal tisto reklamno nakladalno-prišepetavanje.Naj dolgo živi winamp in razni linux pleyerji...

Mislim ,da je to polnoma res :Prevelik vložek v reklame:Večine.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 30, 2004 17:41 
v rokah drzim septembersko izdajo revije zelo zanimivo ctivo,
se posebaj clanek o hdtv. Pa tudi clanek Teden dni kanala BBC One.

Zanima me koliko pride cena antene premera 2 m, ce bi se v bliznji prihodnosti zanjo odlocil, in kje se da drugace dobiti BIG DISHES.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 30, 2004 23:32 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Vsem, ki ste naročeni ali ste ga kupili, predvsem pa avtorjem en velik SORI za obupne slike. Zadnje čase tega raje nisem gledal, ker mi je blo pred sabo nerodno, tokrat je pa že na prvi pogled jasno, da je večina slik ubitačno slabe resolucije. Vmes so take, ki so bile na mojem ekranu perfektne, na papirju pa same štengce.
Še posebej SORI Jerneju in Borisu, ki sta se tako potrudila s Samsungom in HDTV-jem.

Obljubim, da bom nagnal strašni halo, kaj bo iz vsega pa bomo videli naslednjič.
Kaj ta papir omogoča pa poglejte na zadnjo stran s črnobelimi reklamami - desno zgoraj zlo lepo, ostalo poden od podna.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne To Avg 31, 2004 7:33, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 30, 2004 23:38 
SET d.o.o nima primernih strojev za tisk(šala) :izziv:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 03, 2004 10:17 
Ne vem, če je kdo opazil, ima PILOT (nedeljski dnevnik) isto naslovno stran kot Telstar :P :P :P :P :P

Moore+Bush :twisted: :twisted: :twisted:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 11:24 
Citiram:
Kakor logika hoče. Ni ekonomično naslavljati 2 milijona ljudi, ko boš morda dobil iz tega 50 naročnikov za 500 tolarjev mesečno. Drugače je pri Merkatorju ali renoju - tisoči ljudi za milijone ali 100 000 ljudi za par jurjev tedensko.
Ne nameravam postavljati svoje teorije,samo kje pa piše,da bi z masovnim oglaševanjem pridobili samo 50 naročnikov?????

Vsakodnevno televizijo gleda cca. 500.000 ljudi,če se le 1% odloči za naročilo revije(ali nakup) je to novih 5000 potencialnih kupcev(naročnikov).Seveda,če pa ostajate pri sedanjem ½oglaševanju½ bo pa le toliko ljudi vedelo za TELSTAR kot sedaj !


Zato mislim,da poskusiti ni greh.Nasplošno pa je znano:Ljudje vidijo,slišijo oglas in jih zanima kaj hud*ča pa je to.Tako je pri vseh izdelkih...šamponi,britvice,keksi............. In če jim ugaja se ½zalepijo½ na ta izdelek in ga uporabljajo še naprej............


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 14:33 
Oglasi so po moje precej neučinkoviti leta 2004 in še bolj bodo 2010 če ne bo prej revolucije, ki bo ljudem vrnila svobodo.

Misliš da res še poslušam tistega iz Zavarovalnice Generali ki me že petič kliče po telefonu? Da sem pozoren na letak, ki ga dobim, skupaj s 100 milijoni drugih... Da v kinu plačam 1000 SIT, na hrbtni strani karte pa vame bolšči reklama, pred filmom imam reklam za 15 minut, na avtu pa po filmu najdem šaro, ki jo mečem stran...

Vsak se bori po svoje, ampak tako kot je ne bo moglo biti večno, ker enkrat bo vsem ljudem (enim, kot meni, jo denimo že) vrglo kapo dol in ne bodo več trzali na nobeno reklamo...

J


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 19:48 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Jan 15, 2004 23:40
Prispevkov: 99
Z oglasi je tako. Ko sem kupovala mehčalec, je rekel moj sin: "Mami kupi tistega z dobro vilo. Na tv so rekli, da je najboljši!" :? :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 19:58 
Jaooo! Pa ne me narobe razumet.Nikjer nisem napisal,da tisto kar rečejo po TV-ju je najboljše.

Evo vam JEDRNATO:

MARSIKDO ŠE NI SLIŠAL ZA TO REVIJO(TELSTAR) PA GA MOGOĂ


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited