Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 8:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 1014 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2016 16:24 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
Salomon in Hit sta se od leta 2004 precej skomercializirala in predvajata bolj turbofolk kot elektroniko in popularno glasbo
Europa05 je postala pravtako zelo vsiljiva in ima povsem nepoznano ekipo
Pri nas tako najbolje imeti prižgan program, ki izstopa iz povprečja in ni komercialen :lol:


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2016 19:54 
Odsoten

Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:56
Prispevkov: 96
Citiram:
Salomon in Hit sta se od leta 2004 precej skomercializirala in predvajata bolj turbofolk kot elektroniko in popularno glasbo
Europa05 je postala pravtako zelo vsiljiva in ima povsem nepoznano ekipo
Pri nas tako najbolje imeti prižgan program, ki izstopa iz povprečja in ni komercialen :lol:
Na Salomonu so res imeli obdobje turbofolka, zdaj pa je vse to šlo na Aktual, ki ima istega lastnika. Na Salomonu je čez dan pop, popoldne dance, ponoči pa DJ seti.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2016 21:24 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
Citiram:
Na Salomonu so res imeli obdobje turbofolka, zdaj pa je vse to šlo na Aktual, ki ima istega lastnika. Na Salomonu je čez dan pop, popoldne dance, ponoči pa DJ seti.
Aja?
Kakorkoli omenjena programa nista več kar sta bila.
A niso Salomon, Aktual in Veseljak v Odlazkovih rokah?


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2016 21:38 
Odsoten

Pridružen: Sr Jun 28, 2006 11:22
Prispevkov: 1195
Kraj: Notranjska
http://media24.si/

_________________
Hisense 43A7500F 4K UHD
Beelink GT1 MINI
A1 optika


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2016 22:37 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
Citiram:
Sedaj mi je vse jasno :lol:

A mi zato tudi na določenih frekvencah, ki so bile do sedaj prazne vletavajo nekateri programi?


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2016 23:38 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Ma saj ta potencialni "elektronski radio" bi bil bolj v smeri M2O. Nekako bi čez dan prednjačila "lahka" dance glasba, "italodance", skratka neke vrste DeeJay Time scena, potem pa še pridih klubske glasbe, house, underground, progressive trance, chillout, lounge, itd., itd. Možnosti je ogromno. Pa tudi slovenska scena plesne glasbe je zelo bogata (če se samo pogleda, koliko DJT Belih albumov je bilo izdano) plus tega, da se tudi dosti slovenskih komadov "zremixira", tako da izbire je ogromno. Pa klasike 90ih. Jaz sem prepričan, da je uspeh take postaje zagotovljen. S takim programom bi imeli poslušalce, ki so odraščali v 90ih in 00h plus vse mlade in mlade po srcu. Ciljna skupina bi bila tam 13-40 let, kar je širok razpon za tak spored.

Žal pa se o tem lahko samo pogovarjamo na forumu. Lastniki radijskih postaj pa bodo še naprej tuhtali, kako kupiti še kakšno lokalno postajo, da bodo lahko širili "naše najljubše hite".


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Po Jun 13, 2016 19:22 
Odsoten

Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:56
Prispevkov: 96
Citiram:
Ma saj ta potencialni "elektronski radio" bi bil bolj v smeri M2O. Nekako bi čez dan prednjačila "lahka" dance glasba, "italodance", skratka neke vrste DeeJay Time scena, potem pa še pridih klubske glasbe, house, underground, progressive trance, chillout, lounge, itd., itd. Možnosti je ogromno. Pa tudi slovenska scena plesne glasbe je zelo bogata (če se samo pogleda, koliko DJT Belih albumov je bilo izdano) plus tega, da se tudi dosti slovenskih komadov "zremixira", tako da izbire je ogromno. Pa klasike 90ih. Jaz sem prepričan, da je uspeh take postaje zagotovljen. S takim programom bi imeli poslušalce, ki so odraščali v 90ih in 00h plus vse mlade in mlade po srcu. Ciljna skupina bi bila tam 13-40 let, kar je širok razpon za tak spored.

Žal pa se o tem lahko samo pogovarjamo na forumu. Lastniki radijskih postaj pa bodo še naprej tuhtali, kako kupiti še kakšno lokalno postajo, da bodo lahko širili "naše najljubše hite".
Podpišem takoj za tak radio! Samo zakaj pa misliš da Radiu Top iz MB ni zalaufalo?

Mogoče pa se kdaj Salomon profilira v smeri elektronskega radia, tako kot se je Aktual za tiste pjevalke ... Pobožne želje, ampak OK ...

Se pa spomnim začetkov postaje M2O... Ob dveh popoldne hardtrance in hardstyle na polno :shock: :D Pa ob sedmih zjutraj handsup za budnico :D Ves program v miksu, še celo reklame so imeli zmiksane :D Pa brez voditeljev... Evo za tisto obdobje pa lahko rečem, da je bil to radio povsem po mojem okusu ... Kje so ti časi... :roll:


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 15, 2016 13:23 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Podpišem takoj za tak radio! Samo zakaj pa misliš da Radiu Top iz MB ni zalaufalo?
Zato, ker niso hoteli, da uspe. Enako kot pri Radio S. Program so na obeh programih pripravljajo skrajno amatersko, jingli so bili nekaj na hitro skupaj spacani, voden program na Radiu S je bil katastrofa, ženska za mikrofonom je bila po moje postavljena tja, češ, vodi program. Ženska ni imela pojma, res jo je bilo težko poslušati. Za program niso naredili ama čisto nič promocije, redno pa so v medijih jokali, da ni poslušanosti in da radio ne more preživeti. Normalno da ni poslušanosti, če program vodijo totalni amaterji, da je producent totalni amater plus še to, da Oblak v medijih redno joka, kako slovenska glasba ni kvalitetna, ovce ga poslušajo in končni rezultat je tu. Zakaj je lahko za naslednika, Radio 2, takoj za mikrofon postavil izkušene, z za mikrofonom domače, moderatorje? Zakaj so jingli za Radio 2 profesionalno narejeni? Zakaj nam z Radiem 2 vsiljujejo "legendarne" pjevalke vsakih 15 minut? Ker kao folk to hoče poslušat? Ne me basat. Slovenska glasba pa spet natlačena ponoči med 00.00 in 05.00. Radio 2 bi bil poslušljiv, če bi namesto "legendarnih" yugo komadov vrteli slovensko glasbo. Ampak ne. In to, da dva mogotca obvladujeta radijski prostor in narekujeta, kaj je folku všeč in kaj ne, to ni dobro. In naj si izbijejo iz trdih betic, da imamo vsi radi glasbo s področja ex-yu. Ker je nimamo.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 29, 2016 17:31 
Odsoten

Pridružen: Pe Mar 23, 2012 17:58
Prispevkov: 244
Jaz poslušam Aktual, pa lahko rečem, da sem zadovoljen s programom...raje poslušam Dalmacijo, kot pa stalno neko angleško musko k ljudjem iz ušes že štrli.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 29, 2016 17:41 
Odsoten

Pridružen: Pe Mar 23, 2012 17:58
Prispevkov: 244
Se pa močno strinjam, ja. Dokler bomo mel take mogotce, ne verjamem da bomo poslušal slovensko glasbo čez dan.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 1014 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 56 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited