Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 16, 2024 14:59

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 22, 2007 12:56 
Res sem dobil dobre odgovore na vprašanje. Hvala vsem sodelujočim...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 22, 2007 13:37 
Citiram:
Res sem dobil dobre odgovore na vprašanje. Hvala vsem sodelujočim...
Se popolnoma strinjam :twisted:
Zakaj pa je ta forum?
Za pomoč ali za prepirljivce,ki imajo seveda vedno prav?
Za prepiranje je poseben del foruma,ki je namenjen prepirljivcem,ta del pa za pomoč tistim,ki jo rabimo ali rabijo.Nismo vsi svetovni poznavalci vseh zadev v vezi digitalne in še kakšne TV in vse ostale tehnike,pa nam ta forum še kako prav pride...zato vas prosim,PREPIRE DRUGAM!!
Nam,ki smo še "zeleni",pa pomoč po vaših zmožnostih za katero iskrena HVALA!!!
Pa lep pozdrav iz sončne Prlekije :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 22, 2007 14:26 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
To temo je nemogoče moderirati. Lahko vse skupaj zbrišem, lahko prestavim v prepir, lahko tudi pobrišem tiste poste, ki nimajo veze z vprašanjem o sprejemu TV programov, vendar ne bo pomagalo.
Pomagalo bo samo eno: takoj ko se Jastog, 16, Oškodovan, ali kdorkoli že, še enkrat začne kregati (dovolj je en sam samcat post), bo brez milosti izključen. In nikoli več sprejet nazaj na forum. Dovolj je!

@ jerry2
Mislim, da ti je bilo kljub vsemu odgovorjeno, če pa te še kaj zanima, pa kar vprašaj.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 22, 2007 14:42 
Sadjevc. Poslušaj me resno ti pravim. Pojdi še enkrat čez to temo in temo nanos in malce poglej in razmisli o tem kdo je začel prepir in kdo ga je nadaljeval. Jaz sem že enkrat napisal MIR, Naslov teme je nanos. Ni mi prav, da sem tule grešni kozel. Prepir ni bil nikoli moj namen. Začeli ste vi z raznimi ORFi in nadaljevali z R******mi in sedaj je prišlo celo do tega, da niti ne smem deliti nasvetov. V temi nanos se jasno vidi kdo je začel prepir. Sadjevc, vem, da boš tale post ignoriral, vendar poglej kaj ima Tomsic v podpisu in prosim, da to vsaj v tem postu upoštevaj. Hvala in nisem največji kaj šele edini grešnik tule.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 22, 2007 18:21 
Citiram:
Lepo te prosim, naredi nam uslugo in nas odjebi še ti. PLS
Vidiš @poškodovani to je to. Vsak, ki ima predoziran ego, ga je tu že v štartu najebal. Sam ti tega noćeš sprejeti in se braniš na vse pretege in še misliš da si pameten in iščeš pravico. Javi se ko boš 10 let starejši in v tem času popil vsaj par hektolitrov piva, potem bomo na nivoju in se bomo lahko pogovarjali. Do takrat pa odjebi s tem attitudom.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 23, 2007 9:11 
Sadjevec mislim da je najbolj pametno
da daš to temo pod PREPIR.

Oškodovan v temi NANOS pa ga resno
BIKSAŠ
ni čudno da te vsi K... :oops: :x :x :x :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 23, 2007 12:04 
Nič ga nisem biksal, samo napačno orodje za frekvence in kanale mi je sadjevc podal. Nič hudega.

Sadjevc. Kar se tiče izbrisa brez milosti pa takole. Zbriši me, če bom težil, vendar enako naj velja tudi za druge: Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 23, 2007 14:23 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
[quote="Oškodovan"]Nič ga nisem biksal, samo napačno orodje za frekvence in kanale mi je sadjevc podal. Nič hudega.

Sadjevc. Kar se tiče izbrisa brez milosti pa takole. Zbriši me, če bom težil, vendar enako naj velja tudi za druge: Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 23, 2007 14:57 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ti ga pa tudi nehaj provocirati. Ni samo on kriv za vse to.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 23, 2007 15:26 
Citiram:
Ti ga pa tudi nehaj provocirati. Ni samo on kriv za vse to.
Tako, zdaj pa res konec. In tudi, če bom imel laična vprašanja enako velja.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 65 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited