Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 8:37

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 231 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 111 12 13 14 1524 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 07, 2011 18:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Nič novega pri Telemachu, še sreča, da so jim RTVjevci sliko uštimal pa od POPa, Kanal A je tut kr OK ... kriminal je pri Š1 in Š2 ko majo bitno kar čez 6 pa slika niti slučajn ni taka kot bi lahko bila ... to kar pa delajo z Eurosportom 2-3MB/s je pa itak "normalna stvar" zato ker je samo tako mogoče prikazat razliko med navadnim in HD kanalom ... najbolj jim pa zamerim to, da niti pod razno ne marajo mojega denarja in pogojujejo trojčke ali vse naj naj ali malo manj naj naj, jaz bi pa rad malo boljši internet pa začetni TV paket pa tulifon pa tut slišat nočjo, še sreča, da imam tolk alternativ na izbiro tko da mojih penezov še nekaj časa videli ne bodo ...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 07, 2011 23:14 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Upam, da Telekom čimprej razširi / porihta optiko po Mariboru ( da TM dobi vsaj neko konkurenco tudi na DVB-C področju ).

p.s. Kje so časi Triere

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 08, 2011 6:24 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 16, 2004 13:13
Prispevkov: 574
Telekomova CATV je pičlih +5 €/mes če vzameš tudi internet. Le kdo pa ga nebi s tako svetlobno hitrostjo 20/20. Obenem nevem kako jim znese ampak za enkrat so vključeni kar vsi programi (HBO...) katere nekateri operaterji že same posebej colajo 8 €/mes.

Tudi jaz upam, da bodo čimbolj razširili svojo CATV ponudbo širom Slovenije, predvsem preko OŠO (odprtih omrežij), ko bo enkrat prišel dan, da bom imel v isti hiši na izbiro 4 ali več CATV operaterjev (Telemach, Telekom, KA-TE...)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 08, 2011 7:12 
Odsoten

Pridružen: To Maj 12, 2009 17:22
Prispevkov: 149
Bodite brez skrbi, da Telekom ne bo ostal pri tej nizki ceni. Vse skupaj je še v testni fazi.
Kodiranje tudi pride na vrsto. Da bi Hbo bil fta pa itak ni možno.

Lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 08, 2011 16:36 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Za bbenci-ja ( ko smo se zadnjič glih o tem pogovarjali ):
http://www.upc.si/sl/zasebni-uporabniki ... spremljate

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 10, 2011 22:23 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Danes mi je nehal delati FashionHD, kolegu pa že včeraj nekateri drugi programi, zato sem nanovo preskeniral vse kanale in na zadnjem sicer "praznem", verjetno VOD namenjenemu transponderju je DVB Viewer našel Service 2 na katerem so predvajali nek film z našimi DVB podnapisi. FashionHD je sedaj kodiran - škoda, pa kar dobra reklama za HD je bil). Kaj je še novega ne vem, ker ta butasti DVBViever tega ne pokaže. :(

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 11, 2011 7:58 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Za bbenci-ja ( ko smo se zadnjič glih o tem pogovarjali ):
http://www.upc.si/sl/zasebni-uporabniki ... spremljate
Dokler ne bo v digitalni programski shemi Murska Sobota obeh lokalcev (TV AS in Idea TV), bodo nekateri še naprej spremljali analogno.
Sicer sem pa prepričan, da bodo vsi slovenski programi še doooolgo ostali v analogni programski shemi. Saj skoraj vse slovenske programe (pri nas jih je nekaj čez 10) lahko spravijo v VHF.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 11, 2011 18:00 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Bojo skinli enega analognega in noter spravili vse lokalce ( s tako kvaliteto oddajanja jih lahko na en mux stlačijo 20 komadov brez problema ) ;)

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2011 16:58 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
"TELEMACH BO SPREMENIL CENE NEKATERIH SVOJIH STORITEV (01.06.2011)

Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, bo 1. julija spremenil cene nekaterih svojih storitev. Cene nekaterih storitev se bodo povišale od 1 EUR do 3,5 EUR, pri nekaterih storitvah pa bodo ostale nespremenjene."
več/celo obvestilo (telemach.si)

Vir: Telemach ponudba v PDF obliki (Julij 2011)

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2011 17:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Citiram:
Da bi še pred konkurenčnimi ponudniki zagotavljali kakovostne in najnovejše vsebine, smo se povezali z uveljavljenim podjetjem iz Londona, kar nam omogoča, da v nabor vsebin vključimo filme, ki jih predvajamo zelo kmalu po svetovnih premierah v kino dvoranah.
bi rad videl malo bolj konkretne podatke, sicer pa bi morali cene On DEmand precej znižati pa še kaj pametnega pogruntat, da bi se to prijelo ...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 231 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 111 12 13 14 1524 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited