Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 16:36

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 21:49 
Pa radem,sharky...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 22:24 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
link_up je zgubil moderatorstvo zato, ker enostavno ne gre, da bi se moderator na forumu predvsem dolgočasil. O tem sem že prej razmišljal in eno konkretno ZS je bilo dovolj, da je do tega prišlo.
Dokler bluzite v OffTheRecord, mene nič ne moti in Matjažev doktor se tega kar striktno drži - kolikor se spomnim, pa tudi jasno je povedal, da se je razdvojil, pa še moderator ni, zato njega ne moremo primerjati z link_upom.
Sicer pa mene bolj moti, da je odšel _666*, pred časom pa Rossonerro. Temu bi se v bodoče rad izognil.
Tale naslov teme je pa res mal preveč, pa saj so vsi naslovi, ki hočjo pritegniti, natančno taki.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 23:05 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
joj krnekiiii....dejte se vi raj fajn met...se vidmo kej na sat-industry al pa kje drgje...

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 23:07 
Citiram:
Rossonero ne razumeš me čist ,zato ti grem na živce.Za take kot sem jaz meniš ,da nimamo kaj početi na forumu. Moja prisotnost je zate gnojna ,zame pa je forum raj. Imaš dosti prijateljev?Ti si mi recimo kar všeč,zaradi tvoje ozkosti in hladnosti in potrpljenja ,ki jih imaš pri feedih. Kar tako naprej uspešno. Še to spomni se lepotice iz hrvaškega foruma. Bova pa tam skupaj.
Tudi odtrgani ,neumni doktor je ohranjal forum.
Ne ne,ti kr ostan na forumu,sam včasih bi pa lahko tud kakšno ½satelitsko½ napisal in povedal. :wink: To je le bolj kot ne sat. forum.

Kater nick maš na tistem forumu?Slovencev poznam po nickih tam ene 7-8.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 23:19 
Upravljalci foruma ste glih tk kot LDS :D

Prvo razkol v stranki(beri: TELSTAR FORUM-u)
Nato odhod moderatorjev na druge forume (beri:Dimitrij Rupelj iz LDS k SDS) :D

P.S. Jeseni so parlamentarne volitve(beri: moderatorske volitve)

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 19, 2004 8:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Moderatorske volitve? Mi na misel ne pride da bi sodeloval. Javil sem se za moderatorja pri Tehnicnem samo zato, ker ni bilo nobenega drugega kandidata za to, on (in pa Janton) pa ne more sam upravljati s celim forumom. Še se iščejo moderatorji. Bi bil zraven? Zmeni se s Tehnicnim.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 19, 2004 10:24 
Ne morem bit več tih.
Sem skor vse tele čenče prebral in moj povzetek je:

Nč ni zaklenenih programov in mate cajt za bedarije, obnašate se pa ko JOKICE :mama:

Ma jest morm reč da link_up-a zmerej štekam in se tut zmerej smejam.
če ga jest, ga sigurn še kdo drug.(pa mam familjo)
Ma kolk sporočil preberem na teh desetih forumih, pa uporabim lahko samo kakih 20%(pa nej bo napisan narisan al pa serija medmetov), sam dela mi pa več al manj vse.
(Upam de bodo kmal kej zaklenil, de bomo imel del; sej vem, niste navajen na mir okrog ključev.(Sam ne me sekirat za tole izjavo :oops: ))

:enkratno:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 19, 2004 10:39 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
ah sm si premislu folk...telstar mam se vedno na listi za obiske...brezveze skenslavat...uglavnem.. :D

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 19, 2004 10:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
:wink: Mi ki imamo dreamboxe in nam dela vse in še več sploh nimamo več problemov s satelitsko pa smo manj aktivni na forumih kot ostali z bolj staromodno kramo.

:aplavz: DREAMBOX :aplavz:

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 19, 2004 12:19 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kako nej člouk balansira med vsemi temi preferencami; ene moti pametovanje v OffTheRecord, druge pa še medmeti v resnih temah ne.
V glavnem upoštevajte, da se trudmo, da bi blo vsem všeč in zato mal potrpljenja, pa bo vse OK.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited