Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 09, 2024 22:50

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 14:58 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Jan 15, 2004 23:40
Prispevkov: 99
Meni ste pa čist vsi v redu in nikogar ne želim pogrešati :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 15:07 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kar se tiče Skabier dr. Nevina pa se popolnoma strinjam s tabo. Samo neumnosti piše in nič drugega. Niti enkrat ni objavil nič pametnega.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 16:11 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
ampak, da sm pa tolk hude krvi stvaral pa tud nism mislu...pa zakaj hudica se ne smes hecat na post, ce je le-ta v stilu " kekec kje je mojca?"...

jst sam sicer ne opazim nekih velkih razlik na forumu...po pravici se mi zdi, da je 666kb pravtako dostikrat napisal kaj ... khm...cudnega. Pa ne, da ga zdej nadiram, zalim, zanicujem, etc...samo razumem ne :(

no potem, ce ste se vsi "vodilni" odlocili, da sm jst kriv...pa bom...sej ne bom prvic, ze dostkrat zaj... kaksno situacijo, ker ne maram in ne morem biti resn...zal nism tipck, ki s palico v roki zuga otrokom naj ze enkrat dojamejo, da je svet grd in zlobn...lala..

sicer pa tehnicni in dreambox_master...dejta mi prosim povedat, kje sm tako zelo usekal, in kaj hudica ima moje moderatorstvo opravit s forumom? res vas ne razumem...

no za konec naj se povem, da forum se meni zdi O.K.! Nic ne propada, nic ne zamira...ce se na sat sceni vsak dan ne dogaja vec toliko potem ni o cem pisat...vsekakor pa se pride nazaj in pregleda, ce kaksen novinec vprasa butasto vprasanje...na katerega se pohecas, vendar clovek se vedno dobi uporaben odgovor....pa ce bi bil forum res tako neuspesen, potem bi vsi tisti 0 posterji postavili svoja vprasanja, ocitno pa najdejo odgovore v forumu, ker je res precej bogato zalozen in raste.

edin nauk k ga lohk potegnem iz tega je za tehnicnega... ne panicari.

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 16:34 
:twisted: :twisted: :twisted:
MODERATORJI SO SI PRIŠLI NAVZKRIŽ

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ma zakaj se sploh prepirate :) :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 17:51 
Citiram:
... ampak zakaj se je _666kb_EXE nekaj razburjal čez Pevski zbor? Ne vem, kakšne probleme sta imela onadva, mogoče se tudi osebno poznata in je tu nekaj vmes, kar mi ne vemo in bi morala tisto sama rešiti med sabo. Mimo foruma.
Pevski zbor osebno zelo dobro poznam in v tem primeru niti pod razno nima nobene veze z njim. _666 se je v tem primeru preprosto utrgalo. :(


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 18:01 
Opažam, da je forum spet zaživel... Kar naenkrat je postala gužva.... :twisted: :twisted: :twisted:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 18:07 
Pol naj bi pa tehničnega skrbelo za obstanek foruma!?! Priča smo da je ustvaril obetavno okolje, ki se razvija in ima na čase določene bolezni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 19:04 
Jaz pa mislim, da je prav... nekaj se je itak moglo zgodit...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 20:10 
Citiram:
Kar se tiče Skabier dr. Nevina pa se popolnoma strinjam s tabo. Samo neumnosti piše in nič drugega. Niti enkrat ni objavil nič pametnega.
V kateri temi bi pa lahko bil pameten.?Večinoma se je oglašal doktor (sadjevec! sem se ) le v ubrisanih ,v strokovnih postih pa nimam kaj kot skabier povedati ,ne da se mi..Sicer kar nekaj stvari vem, ki pa mi včasih uidejo v drugi osebi.
Rossonero ne razumeš me čist ,zato ti grem na živce.Za take kot sem jaz meniš ,da nimamo kaj početi na forumu. Moja prisotnost je zate gnojna ,zame pa je forum raj. Imaš dosti prijateljev?Ti si mi recimo kar všeč,zaradi tvoje ozkosti in hladnosti in potrpljenja ,ki jih imaš pri feedih. Kar tako naprej uspešno. Še to spomni se lepotice iz hrvaškega foruma. Bova pa tam skupaj.
Tudi odtrgani ,neumni doktor je ohranjal forum.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 21:19 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Prav, kaj je pa z Matjažem? V strokovnih postih bi lahko Matjaž marsikaj povedal, pa je čisto tiho. To pogrešam. Včasih je bil precej aktiven.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited