Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 20:43

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Ali forum propada?
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 11:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Morda dramatiziram, samo če se poslovi najaktivnejši član - po mojem občutku (glej spodnja linka), stvari niso ravno rožnate. Poleg tega sem dobil par zasebnih sporočil, da je treba nekaj narest.

Ena čudna debata se odvija v http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t= ... highlight=

Prvi ukrep najdete na http://forum.sibila.si/viewtopic.php?p=12529#12529 Morda je bil preuranjen, samo link_up mi je šel s svojimi medmeti res vedno bolj na jetra. Marsikdo je verjetno mislil, tale pa obvlada, drugim je pa povzročal asociacije na keka precej bolj neumna bitja.

Prosil bi vas za konstruktivne pripombe na vse tole. Koneckoncev je Forum tu zaradi vas in če ste za to, da se link_upu vrne moderatorstvo, ga bo tudi dobil. Pa molčeča večina z besedo na dan, kot izgleda ste kar velik krivec za nezadovoljstvo mnogih, http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=1807 med njimi smo tudi ustvarjalci Foruma.

@_666kb_EXE daj nam še eno šanso.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne To Jul 27, 2004 9:26, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 12:15 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
sorry no, ampak to postaja ze smesno...

itaq, da folk gre in pride...forum zarad tega ne bo nic propadu ali pa zamru...


@all

moji medmeti al whatever you call them so uporabljeni zaradi tega, ker tako se pac obnasam...in ne nism nor in ne nimam familije...svoje se.
res sm na netu bl usekan, ampak vseeno to ni razlog za slabo voljo ali pa zamere ... res ne razumem :(

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 12:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Forum je tu za pomoč članom, deloma pa tudi za zabavo. Tvoja oglašanja so bila pa ponavadi le izražanje razpoloženja, pa še pri tem bi rabil slovarček.
Res je, če gre 400 neaktivnih članov, se ne bo nikjer poznalo, če gresta pa 2 najaktivnejša, se pa krepko pozna.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 13:02 
Jaz mislim da nihče ni nepogrešljiv in tako je tudi prav! Ljudje pač MIGRIRAMO.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 13:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Počakajte malo vsi skupaj. Predvsem ti Tehnicni. Razumem, da ti gre Link_up na živce s svojimi medmeti, mogoče je da je tudi on malo pripomogel k temu da je šel _666kb_EXE stran in pred njim gzii, ampak zakaj se je _666kb_EXE nekaj razburjal čez Pevski zbor? Ne vem, kakšne probleme sta imela onadva, mogoče se tudi osebno poznata in je tu nekaj vmes, kar mi ne vemo in bi morala tisto sama rešiti med sabo. Mimo foruma. Zdi se mi, da si ti preveč stvari naprtil Link_upu. Link_up je pač pol mlajši kot ti in malo drugače izraža in drugače gleda kot ti. Se bo pač zresnu čez kakšnih pet let (ali pa sploh ne). Tako kot je _666kb_EXE še drugačen, jaz recimo njega nikoli nisem mogel razumeti, kaj hoče povedati.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 13:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Tudi meni je že vse skupaj dokurčilo, pa sem še vedno zraven in bom tudi ostal. Konec koncev še vedno veliko izvem tu na forumu in s kakšnimi malenkostmi tudi komu pomagam. Butaste medmete tudi sam uporabljam, ne vedno, takrat ko mi paše, stvar razpoloženja. Ti grejo moji tudi na živce? Kaj pa vse bedarije ki jih pišem? Kar poglej tja dol med izbrisane.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 13:06 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kako rešiti forum? Ne vem. Bom pa sodeloval. Pri vsaki pametni ideji.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: resitev foruma
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 14:33 
lejte mislim da bo treba sklicat sestanek oz krizni stab ker sedaj ze mal prevec slisim po privat cez link_up
ampak mislim da je problem v nas vseh namesto da bi si pomagal med sabo se drkamo med sabo in tako zgubljamo pomembne clane foruma

:x :x :x :x :x :x :x


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 14:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Mislim da sestanka ne rabimo, rabimo pa ljudi, ki kaj pametnega napišejo ali pa vprašajo. Zavedati se morate, da revija in forum v precejšnji meri slonita na Tehničnem, ki bi rad vsaj občasno prišel malo do "zraka" pa bo to zgleda precejšen problem. Zato je dobrodošel vsak, tudi link_up, ki sigurno precej ve, samo morda se res malo prevečkrat "heca", namesto, da bi kaj konkretnega napisal. No sicer je pa zdej čas dopustov in se zdej res nima smisla preveč razburjati :)

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 14:54 
Men je link_up čist normaln.Bolj mi gresta na k**** exe pa tist dohtar.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited