Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 17:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 9:35 
L.P.

Me veseli, da nisem edini...
Mislim, da je Tehnicni povedal in obenem odgovoril tudi Pinguinu, ne nameravam dajati primerov kako bi odgovor moral biti, ampak je stvar cisto preprosta, bi rekel cloveska, ce ze nekaj ves, povej tako, da bo bilo smiselno in ne na nacin, neumno vprasanje, neumen odgovor.
Meni je ful zal, ce Vas vprasam kaksno neumnost, ampak mi je veliko hitreje vprasat nekoga, kot pa iskati v googlu. Kadar imam cas, iscem po internetu celi dan in potem so mi kaksne stvari bolj jasne ali pa se bolj zameglene...
jaz sem pac taksen...
Verjamite da z mojo kartico SS2 nikakor ne znam narediti da bi videl skycalcio, nasi kolegi na forumu pa ga vidijo, se bojim se enkrat vprasat zakaj ga jaz ne vidim ravno zato, ker vem da me bodo nekateri napadli in iz mene naredili se bolj neumnega kot sem v resnici...
Hvala

Kikan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 9:39 
kikan, ce bos prebral malo po forumu bos videl, da sva si dokaj podobna.....pac rajsi tudi jaz vprasam na forumu, kot pa da iscem po googlu...so se pa dostkrat spravl name ravno zaradi tega....pa kaj pol.....mislim si svoje in se ne sekiram, ker veliko folka klele gor je pa zelo prjaznga in dobrega, nekaj pa jih se poznam pa moram rect, da so zelo vredu in pomagajo kolkr le morejo-hvala vsem-sami veste katere mislim-vendar ravno oni so bolj malo gor, ker nimajo tako veliko casa kot mi....no so pa izjeme tudi ki so velko gor in radi pomagajo :wink:


Se enkrat HVALA, ker ce nebi bilo tega foruma, pomojem nikoli nebi kupil SS2 in Dreamboxa, pa tudi Linuxa nebi nikoli povohal in tudi nebi toliko znal, ker sem se tu zelo veliko naucil 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 11:03 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
L.P.
Verjamite da z mojo kartico SS2 nikakor ne znam narediti da bi videl skycalcio, nasi kolegi na forumu pa ga vidijo, se bojim se enkrat vprasat zakaj ga jaz ne vidim ravno zato, ker vem da me bodo nekateri napadli in iz mene naredili se bolj neumnega kot sem v resnici...
Hvala

Kikan
Ja ma si pa res faca. Kdo vidi s ss2 kartico nds sky italijo. Kdo ???? Ime napiši ne pa bluzit. Si bil pri njemu si videl, da to vidi...???????????????
Teoretično bi bilo mogoče da vidi s original kartico in fenix programatorjem, ki je priključen na računalnik s ss2 kartico.....
Teoretično je mogoče, da ga gledajo s radegastom ali kakim podobnim programom za card sharing..
Praktično pa je nabolj verjetno, da se brijejo norca iz tebe, ko ti pravijo, da gledajo skycalcio s ss2
Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 11:13 
No zdej pa skupno zapojmo tisto:Na Golici.
123: Tralalalalalalaaaaaaaaaaaaaaa


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 13:10 
@Kikan, NDS ti je dostopen samo preko original kartice (šering ali kakorkoli že), to je dejstvo in ne nasedaj, da to gleda nekdo na SS2. Sicer ti je dreamboxer čisto v redu povedal. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 13:58 
:aplavz: :aplavz: :I: :I: :I:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 18:27 
Citiram:
Citiram:
L.P.
Verjamite da z mojo kartico SS2 nikakor ne znam narediti da bi videl skycalcio, nasi kolegi na forumu pa ga vidijo, se bojim se enkrat vprasat zakaj ga jaz ne vidim ravno zato, ker vem da me bodo nekateri napadli in iz mene naredili se bolj neumnega kot sem v resnici...
Hvala

Kikan
Ja ma si pa res faca. Kdo vidi s ss2 kartico nds sky italijo. Kdo ???? Ime napiši ne pa bluzit. Si bil pri njemu si videl, da to vidi...???????????????
Teoretično bi bilo mogoče da vidi s original kartico in fenix programatorjem, ki je priključen na računalnik s ss2 kartico.....
Teoretično je mogoče, da ga gledajo s radegastom ali kakim podobnim programom za card sharing..
Praktično pa je nabolj verjetno, da se brijejo norca iz tebe, ko ti pravijo, da gledajo skycalcio s ss2
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 18:50 
[quote="Pingvin"]@Kikan, NDS ti je dostopen samo preko original kartice (šering ali kakorkoli že), to je dejstvo in ne nasedaj, da to gleda nekdo na SS2. Sicer ti je dreamboxer čisto v redu povedal. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 19:13 
Te povsem razumem, samo šnofaš kdo je kredibilen in kdo ne :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 19:26 
Bolje 10x preverit, kot pa zadevo unicit 8)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited