Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 20:38

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: OBNASANJE na FORUMU
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 16:01 
L.P. vsem

Odlocil sem se da pac opisem tezave, ki jih imam na tem forumu..
Ce ne razumete zakaj, si prosim oglejte odgovore katere dobim, ko nekaj vprasam, mislim da nisem edini...

Prvic: Lepo prosim da se mi nobeden ne dela pametnega, ker je to forum za tiste kateri ne vemo vsega..
Drugic: Vsi tisti ki mi vsakic namesto pametnega odgovora odgovorite z neumnimi in dvoumnimi odgovori pojdite v tri krasne....
Tretic: Velika vecina Vas itak nima dovolj pojma za pomagat in taki rajsi vidim, da samo berejo forum...
Tisti ki pa se na to spoznate in res zelite pomagati pa Vas res prosim da pomagajte, jaz kadar stvari ne vem potem pac recem da ne vem, oziroma ne odgovorim.
Tehnicni in se nekateri imajo prav, ko pravijo da velika vecina rajsi ne vprasa nic, ker potem jih drugi zafrkavajo... Kod v soli...
Ma lepo Vas prosim, kaj je mozno da namesto odgovora in pomoci, dobim samo neke full hude trditve...

Hvala

Kikan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 17:49 
Se popolnoma strinjam, osebno vedno rad pomagam, če le znam, vendar so tukaj člani, ki ti zbijajo voljo, da bi še sploh kaj napisal. V veliki večni se pogovarjamo o vsem drugem kot pa o satelitski.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 18:07 
Jaz se strinjam z vama..........vedno bolj brezveze postaja vse skupaj :cry: in to je res, vecina kar vprasam vedno pol zajebavate :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 18:23 
no Lovrenčan je lahko zgled nekaterim ostalim članom (svetla točka)..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 18:48 
Seveda so kle gor izjeme ki rade pomagajo.....to pa sami veste kateri ste, vendar jih ta odnos do foruma, ki ga ostali smetijo se toliko odrinja, da bi kaj pomagali 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 19:37 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
svasta kolk usi jokajo....jst ne vem kaj bi radi...clanek o tem, clanek o tistem, sticky ta navodila...da bo ja lazje vsem zacetnikom...a mislte, da tisti, ki znajo kr tako sami od sebe to znajo? ni panike, ce bi bil to moj job, vendar poanta hobija je to, da kaj naredis tudi sam...in ja nejc, predvsem tvoja 'ze 5x odgovorjena' prasanja prasas gugla...

je pa problem, ker je forum telstarov in ima malce sorodnosti z revijo, zaradi tega pa tudi bolj redno in resno pomagajo.

ps: mal me je razkurlo vse skupaj, forum kar lepo zivi, spamanja ni in se da kaj uporabnega najt. Za vse zacetnike je 'isci' funkcija odlicna in zihr bodo najdl, kar iscejo oz. bodo vsaj dobil idejo o tem kako stvari fukncionirajo in ne bo vec strahu pred 'butastimi prasanji'...

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 19:57 
Prvo, e-mail bi morali imeti viden vsi člani ali ne? (Lovrenčan,kikan?),ki hočejo,da se jim pomaga :? .Morda pa tudi to zaćetniško in je potrebno začeti še bolj na začetku....


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: OBNASANJE na FORUMU
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 20:17 
Citiram:
L.P. vsem

Odlocil sem se da pac opisem tezave, ki jih imam na tem forumu..
Ce ne razumete zakaj, si prosim oglejte odgovore katere dobim, ko nekaj vprasam, mislim da nisem edini...

Prvic: Lepo prosim da se mi nobeden ne dela pametnega, ker je to forum za tiste kateri ne vemo vsega..
Drugic: Vsi tisti ki mi vsakic namesto pametnega odgovora odgovorite z neumnimi in dvoumnimi odgovori pojdite v tri krasne....
Tretic: Velika vecina Vas itak nima dovolj pojma za pomagat in taki rajsi vidim, da samo berejo forum...
Tisti ki pa se na to spoznate in res zelite pomagati pa Vas res prosim da pomagajte, jaz kadar stvari ne vem potem pac recem da ne vem, oziroma ne odgovorim.
Tehnicni in se nekateri imajo prav, ko pravijo da velika vecina rajsi ne vprasa nic, ker potem jih drugi zafrkavajo... Kod v soli...
Ma lepo Vas prosim, kaj je mozno da namesto odgovora in pomoci, dobim samo neke full hude trditve...

Hvala

Kikan
@Kikan, ne razumem najbolje kaj te muči glede odgovorov. Bi pa jaz tebe prosil, da vsem predstaviš kak konkreten odgovor kogarkoli, ki ni bil najbolj na mestu. Poleg primera bi želel tudi tvoj komentar, kako si ti predstavljaš, da bi moral nekdo odgovoriti. Daj ena dva primera, da vidim kaj je narobe. Sem pogledal malo tvoje objave, pa na prvi pogled nisem našel nekih topikov, kjer ti vsaj nekdo ne bi odgovoril na zastavljeno vprašanje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: OBNASANJE na FORUMU
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 30, 2005 20:26 
Citiram:
.....Sem pogledal malo tvoje objave, pa na prvi pogled nisem našel nekih topikov, kjer ti vsaj nekdo ne bi odgovoril na zastavljeno vprašanje.
Res je.Ner gre pa pričakovati od izdelanih natančnih kuharski receptov,do elaboratov...To je vendarle ljubiteljski forum in vsak se mora sam pomatrati.

@______ostali poglejte odgovore članu,ki se pritožuje in šele za tem ocenjujte.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 7:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Nisem šel brat konkretnih mailov, sem pa tudi jaz doživel odgovor za poznavalce, čeprav sem vprašal nekaj o čemer očitno nimam pojma. Torej potrebno se je postaviti na nivo vpraševalca, ne pa se delati pametnega z njemu nerazumljivimi odgovori.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited