Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 20:55

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: A bomo zakopali bojne sekire
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 01, 2005 23:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Dejmo neki narest za tole našo bratovščino.
Mal premislite glede vašega početja na tem forumu, s čem ste prispevali v + in -. Mislim da je še čas, da kaj nardimo, samo brez pometanja pred lastnim pragom po moje ne bo šlo.
Kaj bi pa administratorji pri vsem tem naredili pa res ne vem, zato poleg razmisleka o lastni vlogi mal pomislite kaj bi lahko admina naredila.

Z besedo na dan.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne To Jun 07, 2005 7:18, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 01, 2005 23:39 
vem,da sem bolj malo aktiven na forumu in uglavnem bolj sprašujem kot pomagam(najbrž tudi zaradi tega ,ker že drugi prej vse povejo) in za veliko tem ki so na forumu sploh ne vem za kaj gre,pregledam pa vsak dan. in ni mi vseč kaj vidim zadnje čase.ne bi rad videl da bi forum zapuščali taki,ki so mi največ pomagali.in zaradi takih ki so mi antipatični že po njihovih objavah.bog ve kakšni so šele osebno.vse skupaj se mi pa zdi BREZ VEZE!
vem da se marsikomu za malo zdi če mu nekdo soli pamet in samo kritizira.ampak takih ni veliko in zaradi takih se ne splača živcirat in razburjat.
imam občutek da si nekateri prav prizadevajo,da bi ta forum propadel.
najbrž zaradi fovšije.
kaj storiti glede tega ne vem,vendar velika škoda je zgubiti nekoga na forumu kot je lovrenčan.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 01, 2005 23:45 
Kar nekaj fantov je lepo napisalo (celo dreambokserju dam precej prav ,čeprav sem mu zameril in se mi mora še opravičit , ker izza plečnikovih stebrov ni pljuval name), da je jasno da se teme izpojejo in da je ravno to bluzenje vsaj kontakt ,da smo še skupaj ,da smo še bratovščina ,ko ni nekih novih seemorov in Wave frontierk. A se ti mora zmešat, če ni dela. To da mora bit ta forum antenski pa satelitski ,jok. Trije ozki boste ostali na njem.Zaplankani ,zaverovani v svoj svet in svoj prav. Si predstavljate silvestrovanje medicinskih sester pa rudarjev , pa bi namesto vsega žretja cviljenja in veselja knapi obdelovali razliko med karbonskim in lesenim štilom sestre pa o pojočih kahlah in dežurstvih na tri kralje.Kurc in taka fešta.
Kdo pa pravi da je to omejeni strokovni forum. Mi smo fun klub revije Telstar in naj tako ostane naprej.
Glede pričkanja pa mislim da je to čist naravno. Zmerej se kdo najde ki ga nagon žene k liderstvu črede .In boj pri tem je neizbežen.Bolj ko je grob ,bolj grobo mora zapustit krdelo ,ki ga je iz črede sam ustvaril.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Zdravo
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 01, 2005 23:52 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne So Jul 01, 2006 3:03, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 02, 2005 12:03 
Doktor, tvoje razmišlanje je na mestu. To pikolovstvo kar se gre pa gizmo je pa mal preveč za moje pojme. Non stop dokazuje svoj prav in žoka v še tako majhno luknjo. Temu je treba narediti konec. Torej gremo pomesti pred lastnim pragom.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 02, 2005 14:33 
Kako lepe besede pingvin,škoda ,da od tebe ni bilo nobenega pametnega predloga tukaj:
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=3017


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 02, 2005 14:43 
Citiram:
Doktor, tvoje razmišlanje je na mestu. To pikolovstvo kar se gre pa gizmo je pa mal preveč za moje pojme. Non stop dokazuje svoj prav in žoka v še tako majhno luknjo. Temu je treba narediti konec. Torej gremo pomesti pred lastnim pragom.
Jaz sem za odstranite tega Gizmota,za mirno in brezmadežno Vaše bivanje
(če se pojavijo kaki mini črvički se jih da ugnati z mini-insekticidom)-stroški zanemarljivi v primerjanju količino sreče.-Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 02, 2005 14:57 
Verjemi, da bi rad kaj dobrega rekel o tebi. Mislim pa tudi, da izkoriščaš zaupanje nekaterih, ki so ti že skoraj botri tule, ki dovoljujejo tvoje nasilje.
Kar se pa tiče one teme "moderatorjeva nesramnost" sem jo pa komentiral kakor sem jo. Nikakor pa ne mislim več nasedati tvojim provokativnim akcijam, s katerimi poskušaš čimveč članov "skregati" med sabo. V bosni je bilo dovolj, da je en srb ustrelil bosanca ali hrvata in vojna je tu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 02, 2005 15:07 
Citiram:
Verjemi, da bi rad kaj dobrega rekel o tebi. Mislim pa tudi, da izkoriščaš zaupanje nekaterih, ki so ti že skoraj botri tule, ki dovoljujejo tvoje nasilje.
Kar se pa tiče one teme "moderatorjeva nesramnost" sem jo pa komentiral kakor sem jo. Nikakor pa ne mislim več nasedati tvojim provokativnim akcijam, s katerimi poskušaš čimveč članov "skregati" med sabo. V bosni je bilo dovolj, da je en srb ustrelil bosanca ali hrvata in vojna je tu.
Pingvin ,poizkusil bom še 1x prebrati tvoje poste in ustrezno ukrepati - se opravičiti,če nimam prav.Se izboljšati,če se da.Prosim za nekaj ur potrpljenja.Hvala.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 02, 2005 15:09 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Gizmo je eden najkoristnejših in hkrati najbolj pogubnih članov foruma in kaj naj naredim, pozovem moderatorje, da brišejo vse njegove izpade oz. destruktivne poste?

Gizmo, čemu je vse to treba, čemu vrtati makovo zrno?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited