Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 16:36

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Usihanje
OdgovorObjavljeno: Po Jul 04, 2005 22:24 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Forum počasi usiha - bolje rečeno se razsuva, vzrokov je pa več in na nobenega admini kaj dosti ne moremo vplivati.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne To Jul 05, 2005 11:23, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 04, 2005 23:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Krepko čez 100MB, sam to nima nobene veze z razsuvanjem :roll:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 7:20 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Nekaterim je bolj všeč "sosednji" forum, drugi ustanovijo svojega, tretji so nestrpni do forumašev, četrti ne prenesejo nobene kritike....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 9:08 
Ker del tvojega besedila leti na mene, se bom tukaj tudi odzval! Ne vem kaj te moti, konkurenca ( pet malih tem ) je vedno bila in vedno bo zdrava!
A si tudi pujseka napado, ko je pred tabo naredil del wlan-sat foruma s satelitsko tematiko?
Vsi člani so še vedno tukaj in tudi bodo ostali! Prizadet si zaradi revije - vsi smo jo izgubili, ne samo ti!
Ne zdi se mi pa fer da si administratorju "sosednjega" foruma rekel kako in kaj naj postavi na forum, živimo v demokraciji in vsak se ima možnost postavit na svoje noge, nebom dvigoval praha, zakaj se je to zgodilo...
Sam pač ne pišem več tukaj "brezveznih" prispevkov ampak odgovarjam konkretno, kratko in jedernato, če to ne gre ne odgovorim!

Dal sem ti vse možnosti, če jih ne znaš izkoristiti ti tudi jaz ne morem pomagat!

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 11:17 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Ker del tvojega besedila leti na mene, se bom tukaj tudi odzval! Ne vem kaj te moti, konkurenca ( pet malih tem ) je vedno bila in vedno bo zdrava!
Vsi dobro vemo, da mora imeti forum dnevno vsaj kako novo temo in da se promptno odgovarja, drugače propade, tako kot večina forumov na Slovenskem. Konkurenca me nič ne moti, samo da je na koncu rezultat dva crkujoča foruma me pa moti.
Citiram:
A si tudi pujseka napado, ko je pred tabo naredil del wlan-sat foruma s satelitsko tematiko?
Ta je pa mal pod nivojem
Citiram:
Vsi člani so še vedno tukaj in tudi bodo ostali! Prizadet si zaradi revije - vsi smo jo izgubili, ne samo ti!
Urednikovanja v smislu presije po pisanju da je revija polna in iskanju avtorjev sem bil že do grla sit in prizadetost se je izenačila z olajšanjem, tako da sem do ukinitve Telstara ravnodušen.
Citiram:
Ne zdi se mi pa fer da si dministratorju "sosednjega" foruma rekel kako in kaj naj postavi na forum, živimo v demokraciji in vsak se ima možnost postavit na svoje noge, nebom dvigoval praha, zakaj se je to zgodilo...
Pod "sosednjim" sem mislil na hrvaški, ti pa verjetno našega oziroma vašega. Kolikor se spomnim sem predlagal, da bi na vašem forumu opustili satelitske teme, ki so tudi tule in to samo zaradi tega, da bi imeli en obiskan forum, ne pa 2 crkujoča. Nikjer nobene želje po primarnosti, exkluzivnosti ali česarkoli. Osebnostno sem donošen, kot se temu reče in en takle forum mi res ne pomeni prav nič (v smislu potrjevanja samega sebe)
Citiram:
Sam pač ne pišem več tukaj "brezveznih" prispevkov ampak odgovarjam konkretno, kratko in jedernato, če to ne gre ne odgovorim!

Dal sem ti vse možnosti, če jih ne znaš izkoristiti ti tudi jaz ne morem pomagat!
O tem sicer nima smisla javno govoriti, a če si že začel: mislim da vem kaj misliš. Mene ta stvar res ne zanima toliko, da bi se poglabljal. Torej ne gre za to, da ne bi hotel ali kaj zameril ali karkoli.
Citiram:
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 11:36 
Jaz imam tak obcutek, kot da je tale forum iz dneva v dan manj obiskan in da se gor skoraj nic vec v zvezi s satelitsko ne pise.....sicer je sedaj tem zmanjkalo, ker je vecina povsod tema in je pol to tko :cry:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 11:40 
Nejc zdej ko mas cajt bi lahko napisal en clanek Ubuntu za zacetnike, ga cakamo ze polovico leta pa nic ni z njim ..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 11:42 
Hehe :) danes imam zadnji izpit in to evn (elektronska vezja in naprave) :D zakljucnga :idea: upam da bom naredu 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 12:11 
@ Tehnični.

Oprosti za tisto nizko!

Hvala za pojasnila o "sosednjem" forumu.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited