Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:31

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 8:18 
Citiram:
Citiram:
Odšel je po postu Tehnicnega, ko je rekel, da mu gre njegov doktor na živce...
Sanjalo se mi ni o tem, se pa spomnim, da sem nekaj takega napisal ampak - to se še spomnim, zato, ker sem dobil pripombe čez nekatere doktorjeve objave in ker sem se tudi sam včasih strinjal, da že mal utruja.
Ampak vse je bilo še v duhu izražanja okusa in dobronamerne kritike.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: težave
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 8:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Razen vejic in velikih začetnic ter tegale
Citiram:
Mislim, da se tale forum nikoli ni in ne bo razvil v kaj spodobnega. Razlogov je več in preveč, prepametnih pa prav tako.
prav nič uporabnega menja, sem zasledil še še mnenje, da če skušaš vsem ugajati, na koncu nisi nobenemu všeč.
Torej zaposlimo lektorco, s prvavico nogiranja nepismenih in bo ostalo še par zavednih Slovencev, ostali pa gremo k sosedom.

@tmurgel1 Spraševal sem za našo krivdo in zato prosim s kakimi konkretnimi pripombami na dan.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: težave
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 15:44 
@Tehnicni, najprej sem se nekaj trudil, da bi odgovoril na tvoje zadnje sporočilo. Po nesreči ga nisem poslal. In je kar prav tako, saj sem potem tvoje zadnje sporočilo pozorno prebral še enkrat in zasledil, da si eno mojih prejšnjih sporočil označil za prav nič uporabno. Kaj bi se potem sploh še trudil!!! Tudi in predvsem tako obnašanje nekaterih članov foruma je po mojem skromnem mnenju razlog, da iz tega foruma najbrž ne bo nikoli nič pametnega. Ljudje, ki hočejo korektno sodelovati, se po mojem zaradi nekorektnosti nekaterih posameznikov raje umaknejo. Brez zamere in lep pozdrav.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 18:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ojoj, ne že spet. Ne se spet kregat. Malo tolerance prosim. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 19:05 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
mam občutek da se išče prepir kot dlaka v jajcu :cry:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: občutek
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 20:26 
Kar mene zadeva, imate popolnoma napačne občutke. Sam samo rad naravnost povem, kar mislim in čutim. Prepiranje ni moj stil, raje bi zapustil forum in rekel: "Adijo vsem in lepo se imejte." Pozdrav.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 20:43 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Jaz sem pa samo napisal, da od tega, če nekdo reče "kup vsega je narobe", naslovnik kritike nič nima, ker niti ne ve ali to leti na Šentflorjance, Slovenceljne, admine, Sat sceno nasploh, širši krog aktivnih članov foruma....
In na osnovi te povsem nedolžne konstatacije, ki je ni moč ovreči, se nekaterim poveša nos in hkrati razglasijo, da je to razlog in da oni pač samo povejo, ker so odkriti. Jaz pa seveda nisem, v sebi me razganja, besen sem na vse vas, posebno na LinkoSata in sem mu šel forum razsut :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Me ima da naredim križ in se nikoli več ne pojavim tule gor.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 21:21 
@Tehnicni, križ, ti?? Ma daj, to sem si jaz tudi že stokrat rekel, ampak vsak dan posebej je potrebno malo prespat pa bo.
Jaz itak pravim, če kdo misli, da bi naredel kaj bolje, naj izvoli. Šimfat je itak najlažje. Zato sem tudi mal popizdil na LinkoSatu, ko mi je prijavil, da je nekdo, ki ima že celo par objav rekel, da tako se pa ne obnaša... Ma kam pa to pele, da ravnokar uletiš nekam in že iščeš kaj je narobe.
Njraje imam take, ki kot prvi post prijavijo, da tu pa že ne misli sodelovati ker je tako in tako, kot, da prav za njega nekje na netu nanj preži prav en tak forum, ki mu bo že v samem štartu kot po meri. Ma daj idi u k... s takim folkom...

JEST PRAVIM, PRVO NEKAJ NAREDI POTEM PA KRITIZIRAJ!

Zdaj grem pa jest :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 29, 2006 21:31 
dober tek :P


Na vrh
   
 Naslov prispevka: čuvajte živce
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 30, 2006 10:10 
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited