Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 1:55

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: forum
OdgovorObjavljeno: So Sep 23, 2006 22:53 
ne ve kaj je. Ko imam odprto stran in kliknem forum, mi nekaj piskne in ne pridem na forum (google zadetki). Na forum pridem le, če grem pod zadetek telstar forum.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 27, 2007 12:38 
Meni piska že kar nekaj časa. Gre za pisk, ki pomeni znak, za izboljšanja.

1- iz zamisli (sporočila, obljube) o spletnem telstarju bi se lahko veliko več rodilo in zraslo.
2- namesto mlatenja prazne slame na 8+ straneh, ali bo nekaj kurčevih slovenskih kanalov šlo ali ne na 16e, bi lahko kdo vodil "našo izvedenko" učenja kakega drugega OSa. Namigi so bili, pa jih nihče ni opzil/hotel opaziti.
3- iz več poizkusov predlogov za preureditev tem na forumu in osvežitve, moderniziranja no nobenega opaznega napredka.

Zakaj? Smo preleni ali premalo nagrajeni tu, dragi soformuraši?

Še stotič: kaj mislite o možnosti razdelitve foruma na tehnični (elektronski),
softveraški (tu je še vprašanje legalnosti za nekaj tem) in zabavni del (od vicev do linkov za filme in glasbo).

Le na zadnje: babylon9 je nekje drugje začel nov forum, ki bi bil posodobljen. Koliko članov je premaknilo svoje možgane (in zadnjice), da bi mu pomagalo?

Ugotovitev: jaz se motim, ker sem upal in pričakoval, da bo nekje forum, ki bo pomenil zame sproščanje, zabavo in učenje...

Torej ali bo slika tv pike in njenega čudovitega programa na novi poziciji še tako kvalitetna in stabilna....?
Lahko upam na reklamno pumpanje in pranje možganov pop tv in a kanala na satelitu?
Bo tv ljubljana začela projekt high definition, oziroma bo dvignila kakovost prevodov filmov vsaj na raven, ki je že bila v sedemdesetih letih prejšnjega stoletja?


BO nekdo na amosu končno dobil sliko nove ob vsakem kliku? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

UUUUUh kako iskreno me je sram ob vsem tem mlatenju prazne slame....

Kdaj je predviden začetek defregmentacije?

SlikaSlikaSlika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 27, 2007 21:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sadjevc in jaz tole delava povsem volontersko, firma pa nima kake volje po komercializaciji, zato je pač vse bolj ali manj prepuščeno forumašem.
Takoj ob smrti papirnatega Telstarja sem napisal, da bo spletni predvsem odvisen od bralcev. Sam sem se pisanja dodobra naveličal že v papirnatih časih.

Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited