Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 11:50

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Je blokada OK
Davno bi ga Ĺľe morali skenslati 69%  69%  [ 20 ]
Seveda 14%  14%  [ 4 ]
Niti ne 17%  17%  [ 5 ]
Skupaj glasov: 29
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 9:12 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Nobeno argumentirano "kreganje" na forumu me nikol ni motilo.
To pa kar je on počel, pa je bil vedno zgolj napad na vse ne glede na vsebino in brez kakršnihkoli argumentov.

Zadnja njegova izjava z grožnjami, pa zgolj potrjuje to dejstvo.
Zato je verjetno "ohlajanje" potrebno.
Začasno ali stalno, pa naj odloči Tehnicni .....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 11:09 
@gerr

Hvala. In se opravičujem, ker se v te v nekem trenutku slabo/napačno ocenil.

@privoščljivci

Hvala vsem, ki ste ob moji blokadi doživeli orgazem ali ga pa še boste. Znova ste dokazali, da me niti malo ne poznate. Ampak to je samo vaš problem.

@odgovorni za forum

Ponovil bom, kar sem že večkrat napisal: Od vsega me je in me najbolj moti odnos do podobnih "izpadov". Na moje ste redno odreagirali, na večino drugih nikoli. Naj samo spomnim na zadnja zares neokusna in nespodobna sporočila člana @Pingvin. Ne bom jih ponavljal, ker me preveč boli.

@mladi moderator ( po stažu, najbrž tudi po letih )

Na forumu sva se srečala pred približno dvema letoma. Bil si skoraj kot bel povsem nepopisan papir ( govorim o problematiki SAT TV ). Veliko časa sem posvetil razreševanju takih in drugačnih zadev na tvoji strani. Med štirimi očmi si se zaradi koristi, ki si jih neprestano pričakoval, vedno izdajal za mojega velikega prijatelja. Sicer pa se nisi upal javno zastaviti zame niti ene same dobre besede.

Oprosti, da o tem tukaj, bi na drug način, če se ne bi skrival.

@vsi

Ne morete pričakovati, da se bo kdo spremenil, če sami zase na to niste pripravljeni. Zahtevati od drugih pa tega itak nimate pravice. Meni kaj podobnega nikoli ne pride na pamet. Sam bi se spremenil, če bi to bilo potrebno, le zaradi sebe samega.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 12:36 
Sedaj je pa meni dovolj, smrdlivi kreten tmurgl. Z žalitvami si začel prvi, in tudi vem kje. Prvi si mi rekel, da naj se stisnem k materi ali k njenim joškom (nevem, nekaj takega je bilo), od takrat mi je jasno, da si poln nepreraslih kompleksov. In ne govori kaj sem ti jaz rekel, in koliko te je to užalilo, to je meni vseeno. Sam si kreten, prvi si začel. Jaz sem ti pisal nazaj v tvojem jeziku, in če ga sam ne preneseš ga ne načenjaj.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 12:53 
V prejšnjem sporočilu sem pozabil napisati še:

@zmaga ali poraz

Ne slavim nobene zmage. Niti slučajno!!!

Ko bom zaznal kaj takega, kar bo vredno veselja, bom to javno oznanil in veselje brezpogojno delil z vsemi vami.

@poznavanje

Samo domnevam, da bi me od vseh vas najbolje lahko poznal @bbenci2. V navezo z njim, morda bo lahko povedal kaj zanimivega. Javno ga odvezujem vsakršne molčečnosti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 13:29 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Res te ne razumem......

Iz tvojega monologa izhaja, da te ne razumemo, ker te pač ne poznamo.
A kaj je to sploh pomembno, če te kdo osebno pozna ali ne?

Zdaj pa ne vem, morda bi vsi morali zapustiti forum, ker nismo "uglašeni" na tvoja razmišljanaja in ne pristajamo na tvoje "napade" ali kaj?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 13:48 
Kdo je pa rekel, da bi me morali osebno poznati??? Od kje ti le ta ideja? In prav nikjer in nikoli nisem zahteval, da bi me moral razumeti!!!

O tem, kaj bo kdo napravil in kaj je zanj dobro, naj odloča vsakdo sam.

In čemu polemiziraš z mano, če se vnaprej opredeliš do mojega sporočila, kot da je monolog?????


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 13:51 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Pingvinove "nesramnosti" so točno to, kar je sam napisal, zato to ni primerljivo. Takšen je tudi do Sadjevca ampak to je že nekaj tretjega, onadva se dobro poznata, sta "kolega". Treba je torej razumeti ozadje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 14:13 
Na tako opravičevanje in merjenje podobnih zadev z istimi vatli nisem in nikoli v življenju ne bom pristajal.

On se nekaj medlo spominja, kaj naj bi jaz napisal. Jaz pa zelo dobro vem, da je v naše "prepire" tudi ko sem mu enkrat že povedal, naj v to ne meša moje pokojne mame, to ponovno storil.

Tako početje presega meje dobrega okusa in črnega humorja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 14:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sem pač legitimist in antiformalist, zato je zame izključno pomemben pomen, ne pa forma ali sama beseda. Skratka že v osnovi uporabljam različne vatle, ker drugače ne gre. Druga varianta je povezana s pijancem in plotom, česar se pa ne mislim "gret", je preveč na nizkem nivoju.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 16, 2009 14:33 
Ko sem ti prvič to napisal (za tem ko si ti o tistem mojem stiskanju k materi..) nisem ne vedel, da je pokojna, ne da si kakorkoli alergičnen na to. Preprosto sem ti rekel nazaj skoraj isto kot si ti meni. Samo za to je šlo. S tem da sem očitno jaz zadel veliko bolj na polno kot ti. In to je men SMEŠN NA FERTIK :D


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited