Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 7:39

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 64 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 10:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
S pravo parico bi tudi to šlo :lol: - vsaj na krajše razdalje. Ne pozabit, da smo včasih s ploščatim kablom prenašali UHF frekvence.

Kar se pa tiče ADSL TV je pa pogoj internetna naročnina za ADSL paket - to mi je zatrdila SIOLova PR-ovka.

Torej če imaš danes analogni telefon, te ADSL TV stane dodatnih cca 13 jurjev mesečno. In kje je tu nelojalna konkurenca?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 14:50 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Imaš prav. Nekje sem slišal sicer, da ne rabiš, ampak sem zdaj tudi jaz dobil potrjeno, da je ADSL internet potreben pogoj. :cry: Pač pa se zdaj kregajo SIOLovci in Telekomovci na svojih okroglih mizah o potrebnosti ISDNja za ADSL. Baje se nekaj plete okrog ukinitve te bedarije. :D Nič potrjenega zaenkrat. :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 15:03 
ta "nelojalna" konkurenca je meni in še tisočim drugih po več desetletjih omogočila končno imeti normalno legalno TV ponudbo. ker kabljaše smo prosili in čakali leta in leta.

kot je bilo objavljeno, boš lahko vrnil priključek telekomu, nakar boš najel obstoječo parico in imel siol adsl brez isdn - ampak tudi brez analogne telefonije. če hočeš imeti stacionarni telefon, bo isdn še vedno pogoj.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 15:08 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Jurc in Sadjevc, ali vesta kaj več o tem. Jaz sem se nekdaj zaklel, da te srednjeveške ISDN tehnologije ne bom kupoval, pa sem se že skoraj premislil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 15:20 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
A prisegaš na moderno analogno telefonijo? Ali boš raje vzel samo siol ADSL in potem gor priključil Terminal adapter?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 19:26 
kar je zaenkrat znano, je to kar sem napisal.
- ali daš VSO telefonijo nazaj in si brez stacionarnega telefona in imaš adsl (cene in ostalo še ni znano sploh)
- ali kupiš isdn

adsl+pots (ali pstn, whatever) verjetno ne bo nikoli mogoč. no.. mogoče bo kdaj. samo zaenkrat nabijajo impulze na podeželju in se jim ne mudi tega ponujat.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 10, 2004 22:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kar se tiče SIOLA je za pametne ljudi situacija kristalno čista. Oni so pač eden od ponudnikov programov in zato izenačeni s kabelskimi operaterji.
So jih pa poizkušali onemogočiti. Celo RTV je protestiral, ker njihove programe distribuirajo preko svojega ADSL-a.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Ma kakšna konkurenca...
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 15, 2004 11:35 
Ja,zdej kablašom voda v grlo teče! In to pošteno. Do zdaj so "vladali",zdaj je pa konc z njimi. Siol tv ima dosti bolj kvalitetnejšo programsko shemo,surfanje po netu in branje elektronske pošte.... Nelojalna konkurenca ja... Kablaši zdej sam išejo igle v kupu sena.. Upam da veste kaj sem hotel s tem povedat! Vem za marsikoga,da si je kablsko že odklopo,in šel na siol tv! KER JE BOLŠ!



SiOL TV JE ZAKON!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 15, 2004 12:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Je pa tudi vsem jasno, da SIOL in Telekom izkoriščata nek monopol še iz družbenih časov, tako da jim ni težko kaj naprtiti.
Bi pa pričakoval, da bo kdo od kablašev že kaj napisal, za kaj se jim gre. Koneckoncev so bili vsi pozvani, da sodelujejo na temle forumu.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 64 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited