Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 23:30

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 19:57 
Citiram:
Citiram:
Ups, ste se pustili sprovocirat. Dejstvo je, da Telekom včasih prodaja stortive, čeprav ve, da ne bo dovolj "debela cev" za vse priključke hkrati v eni centrali, ko se folk spravi gledat TV. To je dejstvo. In takrat se pretok sorazmerno zmanjša pri vseh naročnikih.
To pa ne bo držalo. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 20:03 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Citiram:
Citiram:
Ups, ste se pustili sprovocirat. Dejstvo je, da Telekom včasih prodaja stortive, čeprav ve, da ne bo dovolj "debela cev" za vse priključke hkrati v eni centrali, ko se folk spravi gledat TV. To je dejstvo. In takrat se pretok sorazmerno zmanjša pri vseh naročnikih.
To pa ne bo držalo. Ă

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 20:05 
Namesto, da klatiš bla bla bla, raje najprej dobro preberi kaj pišem. Govorim o omrežju in ne o tvoji prokleti pc mašini. A štekaš?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 22:08 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Namesto, da klatiš bla bla bla, raje najprej dobro preberi kaj pišem. Govorim o omrežju in ne o tvoji prokleti pc mašini. A štekaš?
Govorim o kombinaciji interneta + IP TV. In kakšen je vpliv ene storitve na drugo. Nič drugega.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 23:06 
Citiram:
Evo glih ko sem pred enim mesecem naročil total tv za 2 leti je danes prišla k nam siol tv. Škoda res škoda da se nemorem odjavit od total tv.
Prekini pogodbo in plačaj penale.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 18, 2008 8:54 
naredi isto kot jaz: ponudi komu, ki bi rad gledal nase kanale, mu zmontiraj on pa naj placuje narocnino ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 18, 2008 21:15 
Citiram:
Citiram:
Evo glih ko sem pred enim mesecem naročil total tv za 2 leti je danes prišla k nam siol tv. Škoda res škoda da se nemorem odjavit od total tv.
Prekini pogodbo in plačaj penale.
čakaj čakaj. penale ,, če jaz prav zastopm naj plačam za leto in 8 mesecev naročnine al kaj--- ma ne me basat pol mam pa rajš obuje, al pa namesto tega dnara se da velik drucga zrihtat(seveda če prav zastopim)

sidney70:
ko bi imel komu ali problem tega je da ima vsak sosed total tv ----- a kdo rabi total tv??





ampak moderatorji tole temo ste pa fajn stisnli(in nism bil avtor)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 18, 2008 22:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Navadite se pisati o Total TV tam kjer je namenjeno Total TV, o xDSL TV pa tukaj, ne pa ravno kontra. Temo sem razdelil na dva dela in tisto o resetu Total TV sprejemnika je ostalo tam kjer je bilo:
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=7472


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 21, 2008 9:58 
Odsoten

Pridružen: Ne Okt 03, 2004 14:49
Prispevkov: 827
sat-ko3, moje skromno menje je da boš enako nezadovoljen s Siol TV kakor si s TOTAL TV. Le da zaradi drugih nepravilnosti, kot je omenjeno kockanje, ki pa ni tako redko kot se govori. Resnica je le ta, da marsikoga to ne moti, ali pa si ne upa težit.
No, mogoče pa boš pa tudi ti te arktefakte enostavno prezrl. A močno dvomim.
Osebno nima niti eno niti drugo, saj se mi zdi plačevanje za dodatne programe ki jih potem ne utegnem gledati zapravljanje prepotrebnega denarja oz. neumno. Ă

_________________
Biti ali ne Biti oz Bajti?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 21, 2008 11:59 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
[quote="DR.1M"]
1. Ker IP TV ne more zagotavljati 100% zanesljivosti in kakovosti (slednje gre predvsem na račun programov ki jih ponuja Planet 9)
2. Ker TOTAL TV ne ponuja tako širok izbor programov (lokalne TV in podobno) kot jih IP TV
Ă

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited