Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 13:53

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 20, 2011 21:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Pod baterijo je ja, samo kaj ko je čez nalepka od Teleray o garanciji...

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 21, 2011 0:15 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Garancija? :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 21, 2011 7:40 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Ta telefon pa glede na letnik težko, da je še v garanciji... :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 21, 2011 8:28 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Morda off topic:
Lastim si Samsung Omnia II. (nekaj več kot dve leti star)
Ima vse kar taki telefoni imajo (me drugim tudi telefon :!: ), dela pa na OS Windows Mobile 6
Po začetnem navdušenju in igračkanju, mi je že prvi mesec padel na tla. Razen praske nobenih posledic.
Z vsakim dnem uporabe je na displayu vse več in več prask. Med display in steklom se je začel nabirati prah.
Pred nekaj dnevi sem se med delom naslonil na eno aparaturo s telefonom v žepu in steklo je počillo (še vedno dela). Danes sem čez prelepil zaščitno folijo (da se razpoka ne širi in da vlaga ne gre v notranjost.

Zaključek: tovrstne naprave so odlične za tiste, ki jim je maksimum delovnega orodja svinčnik in telefon, za nas "terence" pa je to preveč "nežna" naprava.
Kljub temu, bo najbrž tudi naslednik tega telefona podoben, saj sem se že "razvadil", da imam vse podatke dostopne na telefonu, internet, word, excel, fotoaparat, kamero, GPS, ........ (škoda da ni DVB-Tja)
Žal imajo te aprave zaradi "krhkosti" kratko življensko dobo in visoko ceno ......


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 21, 2011 11:06 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Fajn je imeti vse potrebne podatke s seboj, če se da. Je pa to gledati na (premajhnem) ekranu telefona mučno. Imam telefona Samsung i8510 in Samsung ACE. Na ACE se še da za silo surfati, te pa prsti pečejo od stalnega zumiranja in premikanja strani sem ter tja. Se zdrži npr. v lokalu 15 minut, ko preko WI-FI čekiraš vreme in šport, ko čakaš, da se ti ohladi kava.

Ker že v službi 8 ur delama na 24 " pcju, nimam volje še popoldne z lupo gledati na telefonu filme. Rajši počakam do doma, pa si na 42 " TVju naprej oči utrujam :D

Bom pa kupil novo tablico od Googla, ko pride k nam, če bo res nizka cena. Jabolka so (pre)draga....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 21, 2011 13:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Najbolje počakat na Androida 4 in da dobi ustrezen HW. Na telefonu pa bi dodal samo še forkič in lučko (baterijo).

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 21, 2011 14:16 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Lučke ne maram na ACE-ju, še tako me je strah, da mi ne bi padel na tla, medtem, ko ga vlečem iz hlačnega žepa. Rajši na tržnici kupiš tamalo baterijo obesek na 5 modrih ledic, cca. 4-5 €....

Foto je pa dober imet. Moj ACE ima 5 MP, pa se lahko skrije proti prejšnjemu 8 MP. Je sicer za prvo silo, samo za "dobre" fotke je še vedno treba vzeti fotoaparat.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited