Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 16:20

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Po Jan 29, 2007 23:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Postajam zmeden, sem jaz čudak, ali pa Philips ne ve kaj dela.
Pravkar sem se pri znancu mučil z omenjenim daljincem in postajalo mi je vroče. Kaj naj mu rečem, sem jaz čudak, Philips pojma nima ???
Stvarca ima 2 LCD zaslona, glavni občutljiv na dotik in na njem se izrišejo gumbi daljinca. Ampak ne kakršnikoli, v bistvu samo 2, morda trije različni. TV nima svetlobe, kontrasta, menu tipke... Nobena naprava nima smernih tipk. DVD - pod nobenim pogojem ne najdem TITLE ali MENU gumba, kaj šele tipk za premikanje po meniju DVD-ja.
TV ima recimo dva seta gumbov, na obeh so numerične in barvne tipke, nato pa na enem setu še tipke AV, PIP, _/__ in 16/9, na drugem pa 3 gumbi za teletekst, ena nota in en ekranček. Zunaj teh dveh setov virtualnih (LCD) gumbov pa sta še gumba za glasnost in menjavo programov, ter izklop zvočnika.
Skušam nastaviti Home Teater - pogrebšna, nikjer tipk za izbiro vhodov, za regulacijo kanalov, naprej/nazaj ... barva tona ????

Poleg tega imaš občutek, da je v daljincu pol svinca, ostalo pa baterije - težak je po občutku pol kile, če bi padel na ploščice bi se bal zanje, ne za daljinca.
Slovenska navodila - groza, bereš in bereš in ne veš kdo je tu blesav. Vzameš ga v roke in v 2 minutah vse obvladaš brez problema.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 30, 2007 22:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Navadnega daljinca brez problema obrneš proti napravi, tega zelo težko, saj z zadnje strani ne vidiš gumbov. Sploh če ležiš, ga moraš obrniti v strop in če je le ta teman, adijo IR svetloba in komande.
Iz ene na drugo napravo se prestavljaš z vrtenjem obroča, kar je pri šestih napravah zamudno.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited