Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 11:44

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: glede downloada torrent itd
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 18, 2004 10:57 
zivjo!
al potem tud tist osnowni fw od windowsov ki ga majo nastimanga izklopim-ampak ko ga izklopim-zakaj mi potem skoz tista dva racunalnika ka kazeta povezavo nekaj (ce nic ne delam na internetu) malo podatkov sprtejemata in prenasata-ali je to normalno? In kako je kaj z varnostjo ce imam vse to izklopljeno? Drugace pa mi zdej dela suprnova vse OK k mam izklopljen fw tud od windowsov-samo ne gre mi v glavo zakaj tud ce nic ne delam se kar nekaj podatkov posilja in sprejema???
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka: glede downloada torrent itd
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 18, 2004 13:05 
Zivjo!
Koncno mi hudo vlece iz supernove in ostalih strani :lol: . Sam povezava mi pa se kar sama mal sprejema in posilja ko nic ne delam :evil: . Drugace mam pa se eno vprasanje koliko moram pri navadnem paketu adslja 1024/256 kbit/s nastimati maximalnega uploada-sedaj imam 22kb pa dosegam hitrost downloada okoli 120kb, al je to ok al bi lahko se vecje hitrosti dosegal, ce bi imel vec uploada-samo ali mi bo potem kaj povezave za download zaradi prevelikega uploada pobiralo?
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 18, 2004 13:30 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
hehe...sej mas samo 128kB/s max prenosa...torej je 120 odlicna hitrost.

tisti podatki, ki ti laufajo so lahko karkoli...od lan omrezja(ce ga imas) do time serverjev in podobnega...uglavnem tvoji windows skos komunicirajo...to je normalno.

seveda, ce pa imas res konstanten prenos...lucki skos gorita potem za vsak slucaj preveri viruse in spyware...

drugace pa si najdi kaksn poceni ali free firewall, lahko pa si tudi kupis router, ce bos kdaj povezoval vec masin na eno linijo

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka: glede downloada torrent itd
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 18, 2004 13:47 
jah lucki sta skoraj skoz przgani-samo ce pa na racunalnik posnamem kaksen fw pa vklopim na njem dolocene porte ki jih potrebuje abc torrent client, pa potem spet povezavo izgubim in je pocasnejsi prenos kot pa ce nimam fw posnetega. drugace pa malo na kaksne dve ur downloada ad-aware za spye priklopim in mi potem zbrise nepotrebno nesnago. po tej logiki se ne splaca met posnetega fw ker potem izgubim na povezavi.
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka: glede downloada torrent itd
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 18, 2004 21:26 
zivjo!
povezava mi deluje !!!!!!!!!!!!!!!!! bilo je cel dan mucenje zivcev (3krat nalozeni windowsi + par vlomov v racunalnik in zjebanje sistema, ker nisem imel nobenega fw) ampak zdej je OK in imam na suprnovi 120k/b skoraj vedno stalno povezavo za download in 20kb upload :D zivljenje je lepo ko ga enkrat zares zazivis :P


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 19, 2004 12:52 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
no fajn ... sam dej si useen firewall :!:

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka: hmm
OdgovorObjavljeno: So Jun 19, 2004 18:24 
ja na winsih rabes met obvezno firewall + antivirus
Na freebsd ali al pa linux sam firewall zaenkrat ..

In Nejc kako se pocutis zdaj nic vec na diul-up. Bi sel nazaj ..
Jaz ze ne .. Pocutimo se

:enkratno:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: glede downloada torrent itd
OdgovorObjavljeno: So Jun 19, 2004 20:52 
imam firewal in AVG antivirusn program in ad-aware 6 in abc pa stvarca lavafa!
Aja_na navadno linijo pa nebi vec sel pod nobenim pogojem-morda bi sel na satelitski internet Europe Online, ker lahko uporabljas njihov downlaod center-ki mi od uporabnikov pobiramo kljuce in je hiter download-tam pa imas kljuce lepo na razpolago karkoli zelis :? .
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 19, 2004 21:52 
Mene pa zanima zakaj mi "SHERAZA" resetira računalnik ko začnem z downloadom?

MAM: Win XP PRO, SP1a,....pa dokaj močno mašino


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 04, 2004 20:35 
Kaj mi lahko nekdo razloži kako povečati brzino pri downloadu preko torrentov, to je neverjetno.... slabše kot pri dial upu. Uporabljam ABC, ker mi je sheraza preveč nagajala... Upload pa prilagobim tako da je maximalno lahko uploada 3 kom kateri si razdelijo 3KB/S

:pomagajte:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited