Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 21:40

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 1:30 
18. novembra 2004,v času od 0:50- 1:25 ni bila možna povezava s siolom.Gospod operater je razložil,da gre za vzdrževalna dela,za katera se siolu ni zdelo vredno obvestiti uporabnikov.Obe nem je me je mirno napotil na reklamacije.V dobro vsek,vabim naročnike in oškodovane zaradi siolove nemarnosti k protestu.Najmanj,kar je ta novička bi bila lahko v naslednem Telstarju z zaslišanjem kake siolove živine.

TUUUU MAĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 8:26 
to ni nic novega jaz sploh vec ne klicem na Siol ampak sam se na Telekom prijava napak ali pa
direktno naprej. S Siolom si jaz nisem imel nikoli nic pomagati. Saj jaz imam take izkusnje.
Boljs bo ko bo imel vsak do svoje hise optiko, me prav zanima kdaj .. Linije bi bile ziher bolj stabilne. Kljub temu bolje kot da nimas nic ..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 8:35 
Ko bi vsaj po e-mail poslali,da bodo vzdrževalna dela.Ponavadi izvemo šele,ko odtipkamo magično številko 080 1000. :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 8:59 
Ko sem zagledal to temo me je takoj prijelo, da se še jaz malo spraznim na njihov račun.
Tako je to pri tem zarukanem siolu. ker živim na Krki že 3 leta čakam na njihov čuveni adsl pa nič od tega. pred več kot letom dni so mi obljubili do začetka novembra 2003 danes je nov 2004?!!!!!!!!!!. Tako je če država pusti monopolni položaj podjetju, kjer imajo največji priskledniki vložen svoj denar. No sedaj po parih prestavljanjih so mi določili datum marec 2004-pa kaj je to a so te ljudje nori. Ljudje okoli mene imajo podpisne pogodbe že pol leta pa nič(čeprav po pogodbi morajo vzpostavit stvar v enem mesecu od podpisa). ja tako je to v naši državi živiš 30 km iz glavnega mesta in je tako kot v gozdovih Kočevske Reke(ni adsl, štrom meče ven vsako drugo dopoldne-ampak to je že druga zgodba).
Toliko za zdaj.Se sedaj precej bolje počutim :D
Uživajte
Funt


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 12:23 
boste videli kaksne dobicke si bodo prasici delili ob koncu obracunskega leta :evil: --tudi jaz sem sedaj lazji :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2004 13:01 
naj dodam se to:v eUropi konkretno v italiji gres v trgovino kupis paket-alice- za 50E doma instaliras,priklopis ,poklices operaterja da aktivira in imas adsl brez nobenih prosenj o moznosti ...in glej hudica :shock: nobeden te ne sili da moras imeti predhodno isdn.....kjer pisemo eVro je pac tako kot vsak dan obcutimo!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 20, 2004 18:04 
Počakaj,da pride v privatno last.Bo boljše :!:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 20, 2004 18:10 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
To si pa lahko siguren, da bo slabše.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 20, 2004 19:09 
VIR: RTV SLOVENIJA WEB pred nekaj dnevi:

Nemška družba Deutsche Telekom je napovedala nove naložbe v državah južne in srednje Evrope, med njimi pa naj bi bila tudi Slovenija.
Po pisanju časnika Delo naj bi se družba zanimala za nakup Telekoma Slovenije, na slovenski trg pa bi lahko vstopila že priihodnje leto.
V DT-ju niso ne potrdili ne zanikali trditev, dejali pa so, da jih zanimajo trgi, v katerih vladajo državni telekomi, med njimi tudi slovenski. Poleg tega si je družba finančno dovolj opomogla, da razmišlja o novih nakupih.
Telekom Slovenije je sicer sporočil, da se z nemško družbo pogovarjajo le na ravni tekočega sodelovanja.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited