Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 26, 2024 0:42

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 20, 2005 8:13 
Ti strokovnjaki se dokazujejo iz dneva v dan (s svojo nesposobnostjo) :evil: :evil: :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 20, 2005 9:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ti je slučajno danes zjutraj crknil internet?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 20, 2005 11:08 
Imam to srečo, da mi še vedno ne more crknit internet ! :evil: :evil: :evil:

Da se malo izpiham:

Pred pol leta sem se končno odločil, da je čas za ADSL in grem v akcijo.

Prijavo sprejmejo z veliko ustržljivostjo od tam naprej se pa začne.

Najprej je bil problem v centrali - potrebna zamenjava (da bo ironija še večja denar za centralo ni bil problem novi kabli so bili pred centralo - čakali smo njihove operativce par mesecev).

Aprila so končno zrihtali centralo in ko že mislim da bom končno prišel do ADSLa se tipi odločijo da je potrebna zamenjava omrežja zaradi povečanja kapacitete in da ne bom dobil ADSla dokler ne bo končana zamenjava v vseh naseljih v našem kraju. (še par mesecev) In ker vem da držijo njihove obljube tako kot one od Dream Multimedije se mi zdi da bom dobil ADSL takrat ko bom lahko kupil DM8000 (po domače povedano enkrat drugo leto).

Vse te zajebancije bi še kupil če še ne bi imel telefonskega priključka in če ne bi bil od centrale oddaljen okrog 100 m (skozi okno jih lahko vidim kako se motajo okrog centrale).

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 28, 2005 14:15 
Citiram:
jah jaz morem sedaj navijati za nase torej priporocam siol tv
upam da si tudi ti med tistimi delnicarji ,ki si te dni na telekomu delijo tezko prigarane milionske dividende :lol: :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 30, 2005 23:05 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
lol :D i wish ja :D nas samo gurajo po helpu gor pa dol...pa nimamo niti pet minut casa, ker je skos non stop queue za cakat :(
pa da ne bost misll...niso najvecji problem napake 678 in 769...najbolj pogoste so stranke, ki bi MORALE imeti izpit za racunalnik ne pa da dobim odgovor na vprasanje kje imate ikonco...na monitorju..ja halooooo??

al pa :

gospa zdej pa kliknite na start pa nadzorna plosca...ona pa ... ja ja sej se ze ugasa :shock: :shock: :shock:

ja FU miss! nasi userji so cudni :D

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 01, 2005 7:27 
Jajaja.... siol ima vedno prav...upam, da bom dozivel njegovo crkavanje od T2. Soseda ima PrefTech (provider iz Bleda)...placa 128kbps UP in ji gre 16kB/s UP.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jaz placam 256kbps UP in mi gre gor obicajno 22kB/s UP :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ostalo pozro siol paraziti , ki na infotih pojasnjujejo, da je to normalno!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mislim, da bo beseda siol scasoma zavzela svoje mesto v slovenskem knjiznem slovarju, v kaki zvezi z besedo postenost.
PS. vedno, ko mi zacne iti okoli 28kB/s UP, ima kako uro za tem siol tehnicne tezave, ki so po pogodbi vedno na skodo uporabnika.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 01, 2005 10:38 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Ufff, lepo te prosim... ne bi o Prefteku... Ga imamo v službi... pogreb!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 01, 2005 18:18 
8) Coooool, saj boste kmalu doziveli the best of pogovov siol operaterjev.mp3 8) :lol: Italjanski telekom je to ze dozivel in na to mesto zaposlil profesionalce 8) 8) 8) 8) 8) , ki obdrzijo distanco in niso v sramoto firmi. SiOL se sele znova uci!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 02, 2005 11:38 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
gizmo si bil ti krivec za tisti mejl ? :D no lustna stvar ni kej...mene posnami, se bom vsaj slisal ;)

res no .. ne pretiravaj...vem da niso vsi nasi operaterji high level of education ampak vseeno ... give them a break...nekateri noobi se se ucijo in tudi od nas dobivajo kritike...bo boljse...naslednjic reci za davida ... ti bom z veseljem pomagal...bova tolk casa na liniji dokler ne bo tehnik v konferencnm klicu in real time reseval problem...

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 18, 2005 10:03 
http://storitve.siol.net/spletne-storit ... tni-paket/
tega pa nisem vedel :shock: no nekaj pozitivnega pa le imajo :!:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited