Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 20, 2024 16:20

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Tele sprdačine
OdgovorObjavljeno: To Apr 15, 2008 7:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kdor prvi pride prve melje (UMTS koncesijo) na sodoben način
Mobitel 100.000.000€
Simobil 6.200.000€
TušMobil 0,00€

Kaj ko bi se človek prijavil, morda bi mi dali 10.000.000€, da bi jo vzel.

Meni včeraj pošljejo ADSL modem za Duo paket s prenosom stare cifre na IP. Prejšnji teden so mi poslali informacijo, da bodo navadno tel št. prenesli danes, zjutraj pred sedmo sem pa ostal brez navadne cifre, linija mrtva.
Podatkov za priklop modema še nimam, kaj če ne bo deloval, potem morajo pa še prenos stare cifre na novo urediti.
Kako si to predstavljajo, kaj pa če telefon nujno potrebujem. Pa bi lahko en mesec delovala stara cifra vzporedno z novo, ko bi pa nova delovala stabilno, bi pa naredili prenos.

Kaj počne APEK - aja, premza prehod, za Duo sem zaprosil nekje v jeseni, in so mi čez 2 meseca rekli, da gredo vse vloge na APEK, ki skrbi, da Telekom ne bi delal razlike med operaterji. Več kot 8 mesecev so rabili za žegen, sedaj pa bi ardi v enem dnevi vse to realizirali, pa še pol od tega naj bi naredil sam - napeljava po bajti in priklop na centralo v smislu vnosa podatkov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Tele sprdačine
OdgovorObjavljeno: To Apr 15, 2008 9:13 
Citiram:
Podatkov za priklop modema še nimam, kaj če ne bo deloval, potem morajo pa še prenos stare cifre na novo urediti.
Kako si to predstavljajo, kaj pa če telefon nujno potrebujem. Pa bi lahko en mesec delovala stara cifra vzporedno z novo, ko bi pa nova delovala stabilno, bi pa naredili prenos.
Pri katerem ponudniku?

Pri t2 ničesar ne rabiš. Vtakneš napajalnik na 220v. Povežeš utp kable.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 15, 2008 13:15 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 12:25
Prispevkov: 659
@Tehnični

Ne sekiraj se preveč. Pri kolegu sem rihtal amisov duo paket, dobi obvestilo od telekoma, da so linijo preklopili na Amis, priklopim Amisov modem, telefon pa mrtev,da o mizerni hitrosti interneta niti ne govorim. Šele po enem tednu je deloval telefon normalno. Internet pa še vedno nenormalno počasen. Po najmanj 30. klicih osebno in dokazovanju raznih testov, pingov, downlodanju testnih datotek, obisku telekomovcev, celo menjavi modema (s katerim ni bilo čisto nič narobe)... so vendarle po več kot treh tednih usposobili zadevo.
In na koncu deluje internet veliko bolje tudi pri bratu, ki je prav tako na Amisu (speedtest je tudi pri njem kazal manjšo hitrost kot jo plačuje), je pa na isti liniji kot kolega. Za odpravo napak na liniji, so torej potrebovli skoraj cel mesec. Ă

_________________
T2 na Telekom optiki


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited