Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 7:26

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 17:28 
Ali je komu uspelo poštimat TV izhod z novim Catalistovim control panelom? Stari sistem prenosa slike na TV je bil precej enostaven, z novimi gonilniki pa mi to ne rata. Saj bi šel nazaj na stare ampak imajo novi opcijo "TV overscan", tako da je slika nekoliko večja od prejšnje in zapolni cel TV ekran, (seveda na račun levega in desnega roba slike) - tako mi je bolj všeč. pa tudi nastavitve kvalitete slike so veiko boljše od prej. Problem je v tem, da mi uspe sliko spravit na tv samo preko extended desktopa (to pa mi ni všeč) in funkcij kot so theater mode in druge sploh niso aktivne. Ali kdo ve kako se ta reč nastavi?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 18:04 
Nisi povedal na kateri grafiki. Ob prehodu iz Nvidie na Ati (bullshit) tudi meni ne uspe več slike spraviti na tv drugače kot preko ext. desktopa.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 18:34 
Tudi meni ati ni bil všeč.Naredil sem prehod nvidia-ati-nvidia :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 18:38 
Saj ga bom jaz tudi, samo čakam, da mi crkne, da bom imel en uržah za novo Nvidio.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 20:41 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Matrox je zakon - kar se TV outa tiče.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 21:09 
Kot praviš, imaš Catalyst control panel. To verjetno ni isto kot Control center. Jaz imam sliko iz SS2 preko Radeona9600pro s Control centrom v theatre mode naštimano in lepo deluje. Slika je čez cel ekran.

DLoadaj si ta Contol center.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 03, 2005 21:39 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ali imaš kak digitalni sprejemnik, da bi preveril kakšna je razlika med obema slikama (SS2 in sprejemnik). Pri Matroxu je praktično ni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 04, 2005 11:44 
Se popravljam, imam Control Center in kartico Radeon 9200. Agerksic, prosim te lepo če se malo razpišeš, kako imaš naštimane nastavitve, pa tudi kako si spelal SS2 preko kartice. Torej imaš HW dekodiranje, kar je seveda ekstremno kul. Pa še kateri DShow filter si uporabilza dekodiranje. Še najbolj kul pa bi bilo če bi lahko kam uploadal ta filter, pa še .grf za SS2. Že vnaprej hvala !!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 04, 2005 13:09 
Citiram:
Se popravljam, imam Control Center in kartico Radeon 9200. Agerksic, prosim te lepo če se malo razpišeš, kako imaš naštimane nastavitve, pa tudi kako si spelal SS2 preko kartice. Torej imaš HW dekodiranje, kar je seveda ekstremno kul. Pa še kateri DShow filter si uporabilza dekodiranje. Še najbolj kul pa bi bilo če bi lahko kam uploadal ta filter, pa še .grf za SS2. Že vnaprej hvala !!!!
WOW! Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 04, 2005 19:23 
Vseeno hvala, očitno sem te napačno razumel. Še vedno pa mini jasno, kje mi stvar ne štima, v nastavitvah mislim. S prejšnjimi gonilniki, ki še niso imeli implementiranega control centra, je vse delovalo BP, sedaj mi nekatere stvari preprosto ne delujejo. Morda sam Control center še ni prilagojen na slabše vrste Radeonovih čipov. Bom počakal na naslednjo verzijo ... upajmo ...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited