Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 17:58

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Nedelujoči podnapisi
OdgovorObjavljeno: To Jan 25, 2005 13:30 
Problem imam z Arturjem, film je sicer star 24 let samo je vseeno zanimiv, pa še posnetega imam...

So pa na žalost samo Hrvaški podnapisi za ta film, upam da se bo dalo porihtat


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 25, 2005 13:38 
Podnapisi Beyond Borders ne delujejo pravilno. Mislim da je problem v združitvi cd1 s cd2. Drug problem pa so šumniki namesto katerih se izpišejo ogromni heroglifi :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 0:09 
Podnapis za Trojo (Troy), ki se vrti na multivision sem zamenjal tako da dela brez problema brez vsakih nastavitev.

Za vse ljubitelje nanizanke Prijatelji (Friends) pa mi je z pomočjo Dreamboxerja uspelo narediti skoraj celo prvo sezono. Poglejte pod Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 10:42 
Mene pa zanima, če se da rešit, da ne bi po polovici filma drtic vprašal naj naloži naslednje podnapise. Verjetno se to dogaja tam kjer so podnapisi narejeni iz 2cd-jev. Ponavadi rabim spet nekaj časa da jih uskladim (fps,...)
recimo film In the cut, drugih se sedaj ne spomnim, jih pa je nekaj takih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 11:13 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Mene pa zanima, če se da rešit, da ne bi po polovici filma drtic vprašal naj naloži naslednje podnapise. Verjetno se to dogaja tam kjer so podnapisi narejeni iz 2cd-jev. Ponavadi rabim spet nekaj časa da jih uskladim (fps,...)
recimo film In the cut, drugih se sedaj ne spomnim, jih pa je nekaj takih.
Še veno dosti manj kot da bi to naredu da bi delalo kot en podnapis. Združit dva podnapisa v enega je kar precej zahtevno delo pa še film moraš imeti posnet da potem posinhroniziraš po zvoku.
jaz porabim par sekund za nazaj ulovit podnapise. :wink: Še najbolj zamudno je poiskati in prijet daljinec v roke.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 12:02 
Pogledaš kdaj se je film začel in kolikšen je trenutni čas VTIPKAŠ čas in malo po koregiraš ter dela.

Na našem uploadu ni podnapisov za dva cd-ja!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 12:54 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Pogledaš kdaj se je film začel in kolikšen je trenutni čas VTIPKAŠ čas in malo po koregiraš ter dela.

Na našem uploadu ni podnapisov za dva cd-ja!!!
jaz sem ga razumel da ko konča prvi del podnapisov te drtic opozori da bo začel predvajat drugi del. To so podnapisi dveh cd-jev združeni z jdrticom. Po tem obvestilu je potrebno spet na fino sinhronizirati.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 13:22 
ja, je ena datoteka samo na sredu filma drtic vprasa ali naj nadaljuje z naslednjimi podapisi in moreš stisnit OK, samo nastavitve hitrosti se postavijo na default.
Saj ni nič hudega, podnapise že hitro ujameš, samo sem opozoril, da če se da, da ko se podnapisi že enkrat pretvarjajo v dtc format, da se tudi to odpravi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 14:31 
Citiram:
ja, je ena datoteka samo na sredu filma drtic vprasa ali naj nadaljuje z naslednjimi podapisi in moreš stisnit OK, samo nastavitve hitrosti se postavijo na default.
Saj ni nič hudega, podnapise že hitro ujameš, samo sem opozoril, da če se da, da ko se podnapisi že enkrat pretvarjajo v dtc format, da se tudi to odpravi.
Povej kateri podnapis je to?

Najlažje je da dobim podnapis za 1 cd (za predelavo) Kak je podnapis za dva cd-ja so samo problemi...

Aljo vabljen si k predelavi podnapisov :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 23, 2005 15:12 
gre za podnapise in the cut

napaka je v drugi vrstici, in verjetno zaradi tega drtic izgubi podnapise ({512}).

{70303}{70343}Hvala ti.
{70651}{70664}{512}Niti na koncu ne, ko so mu|že dajali smrtonosno injekcijo.
Sem že popravil.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited