Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Maj 13, 2024 16:56

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 01, 2005 12:53 
Garancijo se ne da na to, da se bo z njo nekaj odpiralo, ampak da bo delujoča, torej da se jo bo dalo programirati z ustreznim orodjem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 01, 2005 17:36 
Fantje: To so mali oglasi ne pa debata o karticah in modulih :nono:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 01, 2005 18:44 
Meni se zdi pa prav, da se javno pove komu se lahko zaupa in komu ne.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 01, 2005 19:14 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
:nono: @ tomas ne blatit človeka brez argumentov. Meni je Zlatko pred časom pomagal pri rešitvi problema z enim resiverjem o katerem nisem imel pojma in sem ga prvič imel v rokah.
Saj se ljudje bojijo oglaševati, ko pa takoj na vsakega planete .

:wink: S karticami, moduli je tako; če ga hočeš poceni kupiti ga kupi takrat, ko je neuporabem (ko ne dela nič na njem) . Več stvari kot odpira dražji je.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 01, 2005 19:40 
:aplavz: :hvala:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 02, 2005 0:05 
Dreamboxer: Meni gredo pač lasje pokonci, ko profesionalci prodajajo stvari z garancijo, ki ne delajo. S tem ne mislim ali kaj odprejo ali ne, ampak da se ne programirajo. Na garancijo se pa potem pozabi. Bolj podrobno pa lahko argumentiram v kakšni drugi temi, ker res, tole so mali oglasi. Tudi mene jezijo debate med malimi oglasi...

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 02, 2005 12:42 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
@jerry2
Garancijo na programiranje (polnjenje in praznjenje vsebine čipov v kartici z določenimi podatki) ti lahko da le nekdo, ki ti proda vse v kompletu Računalnik + kabel + programator + kartica +softver + podatki katere vnašamo v čipe. Ta kpl mora pri njemu delovati. Kaj pa potem ti doma packaš, to pa ni več problem prodajalca ampak tebe torej tudi stroške okvare nosiš sam.

[quote] Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 02, 2005 23:35 
Citiram:
@jerry2
Garancijo na programiranje (polnjenje in praznjenje vsebine čipov v kartici z določenimi podatki) ti lahko da le nekdo, ki ti proda vse v kompletu Računalnik + kabel + programator + kartica +softver + podatki katere vnašamo v čipe. Ta kpl mora pri njemu delovati. Kaj pa potem ti doma packaš, to pa ni več problem prodajalca ampak tebe torej tudi stroške okvare nosiš sam.
Ampak to je tvoja razlaga. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 0:00 
na pa smo spet zasli .... oglas je bil uredu ... ostalo pa adijo ... no ... jest sem nabavu kartico od zlatkota, pa mi dela kot sva se zmenila .... kar je ostalo pa je off topic ....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 9:33 
kako pa se naj upošteva nekomu garancija,če pa uniči kartico na način,ki ga je zelo lepo opisal:
pa si preberite sami: http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=2201


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited