Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 23:38

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 10
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 25, 2009 0:33 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
Citiram:
Danes sem bil na obisku pri zrtvi nasih lumpovskih trgovcev,poleti je v vecji trgovini kupil TV z zagotovilom da ustreza Slovenskim mpg4 zahtevam te dni je ugotovil da z aac zvokom ne bo nic oziroma da je kupil tv za gluhoneme......kontaktiral sem sorodnika ki je tudi v vodah uvoznikov in dobil zagotovilo da je bil standard zahtevan ze 28.10.2008,vendar so se lopovi na to pozvizgali in se naprej uvazali in prodajali blago z napako....
Spodaj prilagam dopis da so bili trgovci resnicno na doticni dan seznanjeni z zahtevanimi standardi.

http://rapidshare.com/files/323089330/s ... 0.pdf.html

Eni tko, drugi drugač.
Odločte se, kaj je res.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 25, 2009 15:49 
Imam eno vprašanje za strokovnjake.

Ali se mi samo zdi ali lahko kdo potrdi, da v primeru AAC zvoka tudi slike ne bo, ker bo sprejemnik po defoltu napisal, da ne podpira formata :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 25, 2009 16:53 
Citiram:
Danes sem bil na obisku pri zrtvi nasih lumpovskih trgovcev,poleti je v vecji trgovini kupil TV z zagotovilom da ustreza Slovenskim mpg4 zahtevam te dni je ugotovil da z aac zvokom ne bo nic oziroma da je kupil tv za gluhoneme......kontaktiral sem sorodnika ki je tudi v vodah uvoznikov in dobil zagotovilo da je bil standard zahtevan ze 28.10.2008,vendar so se lopovi na to pozvizgali in se naprej uvazali in prodajali blago z napako....
Spodaj prilagam dopis da so bili trgovci resnicno na doticni dan seznanjeni z zahtevanimi standardi.

http://rapidshare.com/files/323089330/s ... 0.pdf.html

Koliko vidim iz tega dokumenta je edini, ki je tukaj zajebal APEK.
In mi plačujemo to golazen...
Trgovci pa bodo krivi če bodo po 1.1.2010 prodajali brez podpore AAC. Drugače ne...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 25, 2009 17:20 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Citiram:
Ali se mi samo zdi ali lahko kdo potrdi, da v primeru AAC zvoka tudi slike ne bo?
Lahko se zgodi vse mogoče. Sem videl tudi take, ki ne pokažejo slike, kadar je zvok AAC. Pa take, ki po enkratni izbiri programa z AAC ne predvajajo zvoka na nobenem drugem programu dokler se sprejemnika ne ugasne. Rešitev v takih primerih je, izbrisati programe, ki oddajajo samo AAC, iz liste (če se to da).


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 10

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited