Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 08, 2024 14:25

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: dm500 vprašanje
OdgovorObjavljeno: So Okt 14, 2006 15:55 
Nabavu bi si DM 500-S in me zanima ene par vprašanj. Pardon, če se bodo nekaterim zdela smešna. :oops:

http://www.elsat.si/detail.php?id=115

Zanima me, če je ta DM kompatibilen z mojim SG2100 motorjem oz diseqc 1.2 verzijo oz. če mi bo brez problema sukal motor?
A mi bo dreambox delal na windows xpjih oz. če ga povežem z njimi? Tisti operacijski sistem Linux, je najverjetneje od samega aparata a ne?
Kako se potem ta DM poveže z routerjem? Namreč imam dva stanovanja in internet imam v enem, v drugem bi pa rad gledal TV. A bi lahko potegnil kabl iz Dreama v Router, ki bi bil v zgornjem stanovanju, v katerem imam internet?
Ali moram biti na kaj še posebej pozoren, ko kupujem DM? A je ta cena realna? Zaenkrat imam SS2 in bi rad preklopil. :) Hvala za odgovore!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 14, 2006 16:17 
Lahko ti rečem, da imam sam isto opremo Dreambox 500 + sg2100 in zaenkrat deluje super. Glede povezave ni problem, kot si rekel preko routerja in stvar deluje tako povezava med rač.- DB kot tudi DB - internet.

Cena je prav tako sprejemljiva! LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 14, 2006 16:20 
Super. A to dobiš še nek program zraven s katerim se pol povežeš z računalnikom in lahk tud tam gledaš?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 14, 2006 17:40 
@thrall, večino interneta furajo razni linuxi, unixi, tako, da se ne bat, da dreambox kaj ne zna.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 15, 2006 14:10 
Preko povezave je možno prav tako gledat program na računalniku. Za postopek kako se to izvede boš moral malo ½prelistat½ ta forum ali pa še nekatere tuje , ki so zelo uporabni ( obstaja zelo dober dober ex-yu forum imenovan - satelitskiforum).
Najprej ti priporočam da pregledaš ta ter omenjeni forum kjer so že vsi odgovori na tvoja morabitna vprašanja ! LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 15, 2006 15:48 
Tam sem že tako član ja. Tnx za odgovore! 8)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited