Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:22

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 06, 2007 10:18 
dejmo o multifokus antenah tukej naprej : http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t= ... highlight=

ker je off topic ....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 06, 2007 10:28 
Aja: kaksna razlika pa je med 500 in 600 ??? razen spomina in PVR ready ??? a ima kaj boljsi tuner ???


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 06, 2007 10:40 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Verjetno sta tunerja celo enaka. Na mojem samo piše, da je Alpsov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 09, 2007 17:47 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Zdaj sem dal noter 80GB hard disk in še vedno dela odlično. Snema lepo, predvaja lepo, greje se ne. Vsaj zaenkrat ne. Napajalnik kakor da ga ne čuti.
Dream sicer snema lepo tudi preko NFS, problem pa je pri predvajanju posnetkov - zatikajo se in ram se zabaše. Posnetki so sicer OK, ker jih računalnik in DM7000 lepo predvajata. Kaj je narobe, ne vem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 09, 2007 19:40 
Tole pa malo razišči kaj je na stvari, da ne predvaja dobro preko NFS. Sedaj me pa že strašiš s tem. Sem imel namen menjat, zdej pa...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 09, 2007 21:36 
Citiram:
Tole pa malo razišči kaj je na stvari, da ne predvaja dobro preko NFS. Sedaj me pa že strašiš s tem. Sem imel namen menjat, zdej pa...
Sadjevc dej probi z cifsom oz. sambo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 09, 2007 23:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Trza predvsem pri posnetkih z bitno hitrostjo višjo od 5 Mbit/s. Pri 6 Mbit/s ali še višjih se začne zaustavljati. Te številke seveda virirajo, ni nujno, da bo vedno pri 5.3 Mb/s trzalo. Posnetki z nižjo bitno hitrostjo so v glavnem OK. Lahko da so kakšne omejitve na mrežnem priključku.

Za prenos 10.2 GB mp3 datotek iz računalnika na disk v Dreamu, preko ftp, je rabil skoraj uro in pol, kar pomeni hitrost kakšnih 15 Mbit/s.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 10, 2007 0:15 
A si popolnoma prepričan, da je zaradi bitne hitrosti? Ker to je mal čudno. Se pa spomnim, da se je svoj čas tudi meni zatikalo na 7000, pa se je kasneje samo od sebe "popravilo". Mogoče z višjimi revižni softa?
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=3372


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 10, 2007 7:31 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Nisem prepričan. Zgleda pa tako.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 13, 2007 11:24 
kolikor sem dobil informacije, ti dm600pvr glih niso posreceni, ne samo da jim nekaj adapterji napajalni ne štimajo, tudi drugače crkjujejo hardwarsko. enim naenkrat preneha zvok delovat ali na enem kanalu ali pa celo na oba, drugim pa ethernet adapter (omrežna) zajebava.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited