Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:50

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 31, 2007 22:27 
Sedaj sem podnapise našel. Hvala. Nekaj sem čital da gSUB prime samo na podnapise preko Kolpe. Tako da verjetno SLO še ne prepozna. Sam še nisem tega probaval ker še Drtiča ne morem instalirat. Kar snamem z neta je za vse samo ZA 7020 ne. n potem telnet čara in ...Nevem kaj naj naredim.
Kako si ti instaliral preko telneta da je prijelo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 31, 2007 22:32 
Drtiča ne uporabljam, gsub pa podpira tudi naš jezik, le prav je treba nastaviti,kar pa mi še ni uspelo.Jih na roke vklapljam


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 31, 2007 22:39 
Kako pa se instalira gSUB. Ne zameri se učim. Ali lahko tudi film z njim spremljaš z podnapisi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 31, 2007 22:45 
Drtič je za gledanje filmov, ki jim sam daš podnapise.gSUB pa ti vleče podnapise bodisi iz teletexta ali pa iz dvb, če tam seveda so (kakor mu sam nastaviš prioriteto).Za naš in bivše "naše" jezike je treba neke config fajle spreminjat, samo se še nisem uhitel poglabljati, mi pa npr. če nastavim primarne na eng in dam da primarno vleče iz teletexta, podnapise lepo pokaže na programih, ki jih imajo.... gSUB je že med plugini (neinštaliranimi), lahko se ga pa ročno


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited