Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 12:35

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 15, 2007 13:04 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Jaz imam omenjeni sprejemnik, pa kartico Total tv. Bi pa zarade tega ker bi želel gledati še več programov tudi iz drugih satelitov, rad omenjeno kartico vstavil v dreamboxa. A kdo ve, kak je postopek, kajti ko sem kartico dal noter, mi vseeno javi, da omenjenih kanalov (Pop tv, kanal A...) ne more odkodirati...?

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 15, 2007 13:49 
Citiram:
Jaz imam omenjeni sprejemnik, pa kartico Total tv. Bi pa zarade tega ker bi želel gledati še več programov tudi iz drugih satelitov, rad omenjeno kartico vstavil v dreamboxa.
Ima možnost sprejema s 4 satelitov,kar je zame čisto dovolj,pa tudi vse FTA programe se da čisto enostavno najti,shraniti in izbrisati,razen :cry: marsikaterega,ki je nastavljen in se ga ne da :(
Mogoče bo nov SW to omogočal,pustimo se presenetiti :D :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 15, 2007 13:55 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Ampak mene muči to, da mam samo en LNB in pa motorizirano anteno...echolite pa ne zna vozit motorja... zato bi rad gledal na dreamu...

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 15, 2007 13:58 
Citiram:
Ampak mene muči to, da mam samo en LNB in pa motorizirano anteno...echolite pa ne zna vozit motorja... zato bi rad gledal na dreamu...
Ja to pa je problem,nisem vedel,da maš motor..Meni frontierka ne dela nobenih težav..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 15, 2007 21:13 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
Jaz imam omenjeni sprejemnik, pa kartico Total tv. Bi pa zarade tega ker bi želel gledati še več programov tudi iz drugih satelitov, rad omenjeno kartico vstavil v dreamboxa. A kdo ve, kak je postopek, kajti ko sem kartico dal noter, mi vseeno javi, da omenjenih kanalov (Pop tv, kanal A...) ne more odkodirati...?
Ni ravno najbolj enostavno. Total TV kartica je namreč vezana na serijsko od sprejemnika, zato je treba le to nekam vpisati. Uporabiš en cardserver recimo newcs, kamor jo vpišeš in en emulator, ki zna delovati z njim.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 21, 2007 22:12 
Se opravičujem ker nimam časa prevajati. Upam da boste stvar razumeli.
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited