Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 7:28

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 12, 2007 15:48 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Imam DREAMBOX v katerem so vstavljeni stirje sateliti (astra, hotbird, amos in sirius), vse to lovim z dvemi parobolami. Sedaj bi kupil rotor in vse skupaj imel na eni paroboli, toda prosim,
ce mi lahko kdo svetuje, kje in kako bi lahko vstavil v DREAMBOX se ostale satelite , kot je na primer eutelsat 2W itd...
Za prijazen nasvet se ze v naprej prav lepo zahvaljujem


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 12, 2007 15:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Malo preglej menije. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 12, 2007 19:31 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Hvala za nasvet, ko sem hotel preizkusit v meniju za drugacne astavitve, so se mi vse izbrisale. Ponovno sem poskeniral satelite z DREAMOM, da sem nastavil vse kanale. Glede na to da sta na paraboli vezani dve televiziji in da bi zato morali kupiti dva rototja smo se odlocili, da bi se odpovedali satelitu AMOS in namesto njega postavili EUTELSAT W2, kateri je sedaj za nase podrocje bolj aktualen. Prosim, ce mi lahko kdo svetuje kako naj prilagodim moj DREM, da bo zaznal satelit EUTELSAT W2.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 13, 2007 7:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ni treba dveh rotorjev. Na eno anteno, ki naj bo fiksna, daj tri twin LNBje, za Astro, HB in W2, tako da jo lahko uporabljata oba sprejemnika, drugo pa opremi z motorjem in jo priključi zraven, na Dreama.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 13, 2007 17:51 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
LP,
hvala za odgovor, toda pri obrazlozitvi sem bil nekoliko neroden. Ob dveh tv sprejemnikih, moram se povedat, da ima vsak TV tudi svoj DREAMBOX. Na eni paraboli imamo ASTRO, HOTBIRD in SIRIUS, na drugi paraboli pa je samostojen AMOS. Mi bi se AMOSU odpovedali in parabolo bi zeleli nastaviti na satelit EUTELSAT W2 . V DREAMBOXU pa nastavitev za slednji satelit nimamo, zato sprasujem, kako bi vstavili v DREAMBOX slednje nastavitve, da bi potem lahko parabolo, katera je trenutno obrnjena proti AMOSU nastavili na nov satelit EUTELSAT W2.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 13, 2007 23:08 
Hmm, sploh ne vem kje bi naj bil problem, mogoče pa ne zastopim najbolj vprašanja.
Enostavno idi v nastavitve in namesto amosa izbereš satelit EUTELSAT W2, saj amosa, kot praviš ne boš več imel.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited