Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:26

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 01, 2007 14:18 
Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 01, 2007 22:53 
No in kakšen sprejemnik se splača pol met?

Ker iz vsega tega povedanega je človek še bolj zbegan kot na samem začetku.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 01, 2007 23:31 
jebeš, naj gleda kabelsko, koji kurac mu bo sprejemnik, bo imel samo sive lase.

naj vzame totaltv in tam dobi originalni sprejemnik pa ne rabi nobenih dreamboxov kupovat.

lahko pa tudi vzame skystar 2 karto


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 04, 2007 23:02 
Sej je že methos vse povedal. Novih dreamboxov 500 ne boš več dobil, mogoče ima kdo še kakšno staro zalogo. Cena je bla cca 210 eurov ta dreambox ima res dobro izbiro softwerja. Mislim da poleg modela 7000s sigurno največjo. Tako da ti ne preostane ali da kupiš dm600, cena se giblje od 270 do 300 eurov ali pa kakšen kitajski klon katerega nadgradiš s softwerjem od dm 500s. Cena clona je kar občutno cenejša od dm600. Dm 600 ima več spomina pa na njega lahko priklučiš trdi disk. Na bolhi pa se najde celo eden ki prodaja nove dreamboxe od 120 eurov naprej kar mi je sumljivo, samo vseeno se splača vsaj poklicat, da vidiš kaj ponuja za tisti denar.Kot je rekel methos če kupiš clon sigurno za tisti denar ne boš dobil boljši sprejemnik pa še dobro softwersko podporo boš imel.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 18:51 
Aha hvala vsem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 19:11 
Sem ga danes klical ,120€ je bil rabljen. Tako da ima samo nove 500-tke.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 22:14 
spomnm se, da se j nekje dal preko serijske stevilke ugotovit, ce je ponaredek, ali original ..... men je ratal preko ene nase firmr kupit kao original .... je pa kao kompenzacija ... no pa za ceno 179€ ..... dm500-s .... zdej tega oglasa ni vec ...

jebiga ... takle pac mamo ... kitajci so pac kitajci ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 06, 2007 0:35 
sidney:

glede MAC adresse, obstajajo ti sprejemniki, ki imajo enako.
ampak to se softwarsko uredi in ni problema.

kolega je v nemciji kupil dm500 originalen, in mu glas zaostaja za sliko :)
vsak dan mora par krat resetirati dreambox ko hoče kaj gledati :)
drugega poznam ko se mu novi dm7020 pregreva in mu sliko ustavlja, je bil sprejemnik na uradnem servisu v nemciji, od tam so ga nazaj poslali v slovenijo ter napisali, da je po njihovih testiranjih vse ok, clovek doma vkljuci sprejemnik in glej ga šmorna, spet enaka napaka :)
na koncu ga je na ebayu nekomu prodal, in kupil DGStation, kateri je tudi linux sprejemnik.

jebiga, nikjer ne piše da će ima sprejemnik nalepke dream multimedije ,da je kvalitetnejsi od tistega kitajskega ki teh nalepk nima.
in mislim, da vsejel to temo privedemo koncu :)

vse je kitajsko, zdaj ce nekdo pac lazje spi, ker misli da je njegov Dream Multimedia dreambox nemski, tudi prav: )


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 09, 2007 21:48 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
NytroBox NB-7000 stane na hrvaškem 1100kun, pri kakšnih dilerjih tudi za manj, kakšen mesec rabljen pa že za 750kun. Sem dal eno ponudbo na hrvaškem forumu, pa da vidim po kakšni ceni mi ga bojo ponudili.

Sem pa opazil da monterji v slo uporabljajo Optibox sprejemnike za cs prav tako kopija dream 500s. Cena Optiboxa je v Rijeki 990kun + garancija!

_________________
Panasonic viera TX-P42G20E-VU+Solo-CCcam 2.2.1-Linksys WRT54GL Firmware: DD-WRT v23 SP2 Client Bridge


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 13, 2007 11:51 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
jaz sem pa kar dm600 vzel...zaenkrat sem vesel :)

_________________
In and Out


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited